Ödül & Başarı

İnteraktif Kredi'nin arkasında çok önemli bir güç var: Ekibimiz.


Yönetim Kurulumuzla birlikte benzersiz bir sinerji yarattık. Farklı bakış açılarından faydalanıyor, yeteneklerimizi ve deneyimlerimizi birleştiriyoruz.

Ödül & Başarı

İTÜ Çekirdek
İTÜ Çekirdek
İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi; farklı sektörlerdeki teknolojik girişimleri destekler. Start-up’ların hızlı büyümelerini ve ölçeklenebilir olmalarını amaçlar.
KOSGEB
2019’dan beri destekleniyoruz.
Teknolojik alanlar ve yerli üretim başta olmak üzere KOBİ’lerin yerli ve milli imkânlarla teknoloji odaklı üretim yapabilmeleri için gerekli desteği sağlar.
Borsa İstanbul
2020 yılından bu yana üyesiyiz.
Borsa İstanbul bünyesindeki Özel Pazar, girişimcilerle yatırımcıları bir araya getirir. İhtiyaçları olan finansman ve likidite sorunlarına çözüm sağlayacak yeni pazar yeri oluşturmak üzere çalışmalar yürütür.
İTÜ BigBang
2020 finale kalıp, 3 ödül kazandık.
Dünyanın lider girişimcilik etkinliklerinden biri olmayı hedefleyen Big Bang, erken aşama teknoloji girişimlerini iş dünyası ile buluşturmaktadır.
İTÜ Magnet
2020 İTÜ ARI Teknokent onayı ile ürünlerimizi geliştirdik.
İTÜ ARI Teknokent tarafından “İleri Aşama Girişimcilik Merkezi” olarak tasarlanmıştır. Fikrini ürüne dönüştürmüş girişimcilerin ve startup’ların büyüme süreçlerine faydalı hizmetler sunulur.
T-GATE
2021 yılından beri destekleniyoruz.
TurkishBank Grubu’na ait Turkish Dijital Teknolojiler tarafından kurulmuş, Fintech girişimciliğinin teşvik edildiği, girişimciler ile yatırımcıların bir araya geldiği, bir ekosistemdir.
Workup Girişimcilik Programı
2022 programının 10. dönemine seçildik.
Hackquarters tarafından yönetilen Workup Programı, teknolojik, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir girişimlerin işlerini büyütmelerine ve globale açılmalarına yardımcı olmaktadır.
İTÜ ARI Teknokent
2023 İTÜ ARI TEKNOKENT'te devam ediyoruz.
Teknoloji firmalarına ve girişimcilere, teknoloji geliştirmeleri ve ticarileştirmeleri için olanaklar sunarak Türkiye’nin teknoloji gelişimine katkı sağlamayı hedefler.
TÜBİTAK 1507
2023 Kredi Güven Raporu onaylandı
Ülkemizin sürdürülebilir gelişimi için bilim ve teknoloji alanlarında yenilikçi vizyonla, araştırma -teknoloji-geliştirme çalışması yürüten ve destekleyen Ar-Ge enstitülerini işletmektedir.