Nasıl Çalışıyor?

Oldukça kolay. 
İnternet Şubemize ücretsiz üye ol.
Profil kartını oluştur ve birkaç saniye bekle.
Kredi Profilinin ne anlama geldiğini, sana özel önerileri ve teklifleri görmek için Kredi Güven Raporunu al. 

Kredi Profilini kısa sürede yukarı taşımak ve finansal hayatının kontrolünü eline almak istersen, uzman kredi danışmanları ile birebir ilerle ve sana sunulan diğer fırsatları yakala. Daha yüksek limitler, uygun vade ve faiz oranları ile Mükemmel profile bir an önce ulaş, itibarını artır!
Bütün Bunları Nasıl Yapıyoruz?
Finansal özgürlüğün için çalışıyoruz. İş modelimiz aslında çok basit. Bilgilerini birden fazla kredi verenle paylaşarak zaman harcamanı ve itibarını düşürmeni engelliyoruz. Bunun yerine güvenli bir şekilde verilerini alıyor, uzmanlığımız ve yapay zeka modelimizle seni buluşturuyoruz. Çünkü ihtiyaçlarını karşılamak için stres yaşamadığın, red edilmediğin hayalindeki hayata, akıllı finansal kararlarla ulaşabilmenin mümkün olduğuna inanıyoruz.
Adımlara Göz At!
1
İnternet şubemize ücretsiz üye ol. Hesaplama araçlarını kullan, eski ve yeni raporlarına ulaş ve faturalarını incele.
1
Profil kartını oluştur, Kredi Profilinin ne anlama geldiğini öğren.
1
Kredi Güven Raporunu al, yapay zeka modeli ile zenginleştirilmiş, kredi profiline uygun kredi ve kredi kartı tekliflerini gör.
1
Kredi Danışmanlık hizmeti alarak Mükemmel profile geçişini hızlandırma fırsatı yakala.
Neyi Farklı Yapıyoruz?
Yüksek faiz ödediğin krediler, neden kredi alamadığın, nasıl daha yüksek limitli kredi alabileceğin, kiracının ödeme kapasitesi, nasıl mükemmel profile sahip olabileceğin, premium kartları kullanman gibi çok sayıda soruya yanıt arıyoruz. Sorular, bizi her bir kullanıcımızı krediye yaklaştıracak adımlara götürdü. Tüm iş süreçlerimizi, Zayıf kredi profilinden, Mükemmel profile ulaşmak üzere tasarladık. Kredi Güven Raporunu aldığında ve gerektiğinde güncellediğinde Mükemmel profilin kilidini açarsın.

Seni Mükemmel profile taşımanın formülü = Veri+Tecrübe+Yapay Zeka+Danışmanlık

Çünkü sadece notuna ve geçmişine bakmıyoruz. Sanki bir kredi başvurusu yapıyormuşsun gibi, senden aldığımız güncel bilgileri, bunun yanı sıra Findeks ve iş ortaklarından sağlanan verileri toplar ve işleriz. Ancak bu sürede kredi puanın asla düşmez. O an içinde bulunduğun finansal durumu ele alır, bankaların gözünden nasıl göründüğüne bakarız. Borçluluk oranını, harcamalarının gelirine oranını, aylık ödeme kapasiteni, alışkanlıklarını ve birçok finansal bilgini analiz eder, seninle ilgili gelir tahmini yaparız.

Her biri konusunda uzman ve tecrübeli kredi danışmanlarından oluşan ekibimiz, seninle ilgili tüm süreci titizlikle inceler. Yaptıkları analiz sonrasında, finansal durumun ve alabileceğin kredi hakkında görüşlerini ayrıntıları ile sunar. Yapay Zeka modelimiz bir finans asistanı gibi çalışır. Sahip olduğu datayı devamlı tarar, bankalar ve piyasa şartlarındaki her bir değişikliği ve kullanıcılarda oluşan farklılıkları, eşleştirir. Bir kaç saniye içinde, sana uygun kredi ve kredi kartı tekliflerini avantaj sırasına koyarak önüne serer. Bu sayede kredi profilindeki güncelleme süreklidir. Senin için avantajlı bir değişiklik olduğunda, bankalardan, hatta kendi bankandan bile önce fark ederek, seni haberdar eder! İhtiyacın var ise benzer teknoloji ile üretilen Kira Raporumuza da  “Ürünlerimiz” bölümünden kolayca ulaşabilirsin.

Varış noktamız: Her zaman yüksek limitli kredilere erişmen, ihtiyacın olan kiralamaları yapabilmen, prestijli kredi kartı seçenekleri, kaliteli eğitim, hayalindeki araba ya da istediğin zaman istediğin yere seyahat, hep istediğin o ev… Hepsi İnteraktif Kredi ile mümkün. Sürekli destek ve kolay adımlar ile senin değil, bankaların senin peşinden koştuğu bir dünyayı yaratmak için oyunun kurallarını biliyoruz.
Kredi Güven Raporu Nedir?