İnteraktif Kredi Kimdir?

Biz kredi veren bir kuruluş değiliz, zaten özgürlüğümüzün ana nedeni bu. Biz kredi vermeyiz ama sana nasıl kredi alabileceğini öğretebiliriz.

Çünkü kredi almak herkesin hakkı!

İnteraktif Kredi, “Kredi almak herkesin hakkı” sloganı ile 2017 yılında yola çıkmış finansal teknoloji şirketidir. Altyapısını kurarken günümüzün en önemli konusu olan veriye odaklanmıştır. Elde ettiği bilgileri yeni nesil değerlendirme kriterlerini kullanarak işler. Yapay zeka modelini, kendi yüksek teknolojisi ve tecrübesi ile birleştirir.


İnteraktif Kredi’nin amacı, hepimizin ihtiyacı ve hakkı olan krediyi almasını sağlamaktır. Çünkü kullanıcılarının bir kredi notundan fazlası olduğuna inanır, sadece geçmiş kayıtlara bakmaz. Hayallerini gerçekleştireceğin finansmana erişmen için geleceğin teknolojisini bugüne taşı

İnteraktif Kredi Sunumunu İzleyin
İnteraktif Kredi CEO'su Mustafa Gümüş'ün Workup İş Bankası Demo Day sunumunu buradan izleyebilirsin.
İnteraktif Kredi Kurucuları
Mustafa Gümüş
CEO & CTO
10+ Yıl Yazılım
5+ Yıl Kredi Risk Yönetimi
Cesur Ölçenoğlu
CMO
16+ Yıl
Bankacılık ve Pazarlama
Ekip
Teknolojimizin arkasında, güçlü bir lider takımı ve birbiriyle uyumlu ekibimiz var.
Devamını Gör
Nasıl Çalışıyor?
Oldukça kolay!  İnternet Şubemize ücretsiz üye ol. Profil Kartını oluştur ve birkaç saniye bekle.
Devamını Gör
İnteraktif Kredi Yasal Mı?
2017 yılından beri, 800.000’in üzerinde kullanıcı sayısına ulaşarak, aldığımız bilgileri KVKK kurallarınauygun bir şekildekoruyoruz.
Devamını Gör
Hikaye
İnteraktif Kredi nasıl ve neden kuruldu? Kuruluş hikayemizi ve amacımızı merak ediyorsan....
Devamını Gör
Ödül / Başarı
Faaliyetlerimize başladığımızdan itibaren elde ettiğimiz başarılarımız ve çıktığımız yolda bizi taçlandıran ödüllerimiz.
Devamını Gör
İş Birlikleri
Güvenilir iş ortaklarıyla ilerliyor, gücümüze güç katıyoruz.
Devamını Gör
Yatırımcılar
B2C’de sürekli artan kullanıcı sayısı, B2B’de çok sayıda iş ortağı ile ilerliyoruz. Yatırımcılarımıza güvenli ve yüksek getirili yatırım seçeneği sunuyoruz.
Devamını Gör
İnsan Kaynakları
Geleceğin teknolojisini eşsiz insan kaynağı ile birleştiriyoruz. İşini bilenlerle inovasyon yaratıyor, yeni liderlere yol açıyoruz.
Devamını Gör
Bizden Haberler
Bizimle ilgili haberler ve tüm gelişmeler burada.
Devamını Gör

İnteraktif Kredi Profili ve kredi teklifleri %100 onay garantisi vermemektedir.

İnteraktif Kredi, kredi profilinde gösterilen ürün için onaylanan diğer İnteraktif Kredi üyeleriyle veya kredi verenler tarafından belirlenen belirli kriterleri karşılayıp karşılamadığını karşılaştırarak onaylanma oranlarını belirler. Elbette kesin diye bir şey yoktur, ancak kredi tekliflerini bilmek seçimlerini kolaylaştıracaktır .