İnteraktif Kredi Yasal Mı?

2017 yılından beri, 800.000’in üzerinde kullanıcı sayısına ulaşarak, aldığımız bilgileri KVKK kurallarına uygun bir şekilde koruyoruz. Sayısız kredi güven raporu ürettik ve kullanıcılarımızın finans kuruluşlarından talep ettiği krediyi alabilmelerini amaçlayan, yasal bir kuruluş olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı olan şirketimizle ilgili tüm bilgilere İTO kayıtlarından ulaşabilir, faaliyet alanımızı inceleyebilirsiniz.

Güvenilir ve yüksek teknolojili altyapı çalışmaları ile büyüyor; İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi, İTÜ Magnet ve İTÜ Arı Teknokent, Tübitak, Kosgeb, T-Gate, Work up ve Borsa İstanbul Özel Pazar gibi birçok kurum tarafından destekleniyoruz. Her geçen gün yeni bağlantılar kuruyor, işbirliği ve ortaklık sayımızı artırarak yolumuza devam ediyoruz. Tüm yasal süreçlere ve verilerin korunması prosedürlerine özen gösteriyor; KVKK, Etbis,, SSL, ISO 9001, ISO 27001, ISAE3402 gibi güvenlik protokollerine, ulusal ve uluslararası standartlara sahip olarak kendimizi sürekli güncelliyoruz. Bugün ve gelecekteki projelerimizi İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Arı Teknokent bünyesinde geliştirmeye devam ediyoruz.

İnteraktif Kredi Profili ve kredi teklifleri %100 onay garantisi vermemektedir.

İnteraktif Kredi, kredi profilinde gösterilen ürün için onaylanan diğer İnteraktif Kredi üyeleriyle veya kredi verenler tarafından belirlenen belirli kriterleri karşılayıp karşılamadığını karşılaştırarak onaylanma oranlarını belirler. Elbette kesin diye bir şey yoktur, ancak kredi tekliflerini bilmek seçimlerini kolaylaştıracaktır .