İnteraktif Kredi Hakkında
İnteraktif Kredi
Finansal Hedeflerinize Giden Yolda Yanınızdayız
Biz İnteraktif Kredi olarak, finansal erişimin daha adil ve kişisel olabileceğine inanıyoruz. Verileri daha detaylı bir şekilde analiz ederek, her kullanıcımızın hızlı, uygun fiyatlı ve kolay şekilde finansmana ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Kişiye özel olarak oluşturduğumuz skorlarla, bankaların ve finansal kurumların size özel teklifler sunmasını sağlıyoruz.
Belki kredi notunuz düşük, belki başvurularınız onaylanmıyor veya uygun teklifler alamıyorsunuz. Endişelenmeyin, çünkü biz buradayız. Size özel çözümlerimiz ve desteğimizle, krediye ulaşana kadar yanınızda olacağız. Birlikte hareket ederek, finansal hedeflerinize doğru ilerleyeceğiz.
İnteraktif Kredi'nin amacı, herkesin ihtiyacı olan finansmana erişmesini sağlamaktır. Kredi notunuzdan çok daha fazlasına sahip olduğunuza inanıyoruz. Geleceğe odaklanarak, sadece geçmiş kayıtlara değil, aynı zamanda potansiyelinize ve hedeflerinize de bakıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştireceğiniz finansmana erişmeniz için geleceğin teknolojisini bugüne taşıyoruz.
Biz, sadece bir finansal hizmet sağlayıcısı değiliz; aynı zamanda size destek olmaya ve hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya adanmış bir ekibiz.
Bankalara başvurularımız olumlu sonuçlandığında her şey yolunda, peki ya onaylanmazsa? İşte İnteraktif Kredi’nin doğuş hikayesi bu problemi çözmek için başladı
900.000+ Kullanıcı
Kredi almak herkesin hakkı sloganı ile 2017 yılında yola çıktık. Altyapımızı kurarken günümüzün en önemli konusu olan veriye odaklandık. Daha fazla veri ile yeni nesil değerlendirme kriterlerini birleştirdik. Sürekli kredi almanın koşullarını ve inceliklerini araştıran yapay zeka modelimiz ile kredi almayı 900.000+ kullanıcımız için şimdiden kolaylaştırdık!
10+ Şirket
Şirketler için karar vermeyi kolaylaştıran sistemimiz ile, vadeli çalışacağın bir müşterin varsa, bir ev araba ya da eşya kiralama işi yapıyorsan, müşterinin güvenilir olup olmadığını anında öğrenebilirsin!  Teminat, kefil, depozito gerekliliğini hatta hangi limitlerle çalışman gerektiği konusunda bile şirketine özel anında önerilerde bulunuruz.
10+ Banka
Sana özel avantajlı, hızlı ve kolay kredi teklifleri alabilmen için, sistemimizde Türkiye’nin en büyük ve köklü bankları teklif vermeye devam ediyor. Her geçen gün yeni nesil skorlama sistemimize yeni bankalar ve banka ürünleri eklenmeye devam ediyor.
İnteraktif Kredi Yasal Mı?
İnteraktif Kredi İstanbul Ticaret Odasına 85502-5 sicil numarası ile kayıtlı resmi bir kurumdur.
Detaylar
Nasıl Çalışır?
Oldukça kolay! Ücretsiz üye ol ve profilini oluştur. Onlarca bankadan teklif al!
Detaylar
İnteraktif Kredi Haberleri
İnteraktif Kredi için basında yer alan haberlerimizi buradan görebilirsiniz.
Detaylar
Hikayemiz
İnteraktif Kredi’yi nasıl kurduk? Hikayemizi merak ediyorsan detaylar burada.
Detaylar
Ödüllerimiz ve Başarılarımız
2017’den bu yana ödüllerimiz ve başarımızı taçlandırdığımız başarılarımızı görün.
Detaylar
Ekibimiz
Teknolojimizin arkasında, güçlü bir lider takımı ve birbiriyle uyumlu ekibimiz var.
Detaylar
İnsan Kaynakları
Geleceğin teknolojisini işini bilenlerle inovasyon yaratıyor, yeni liderlere yol açıyoruz.
Detaylar
Yatırım
Yatırımcılarımıza güvenli ve yüksek getirili yatırım seçeneği sunuyoruz.
Detaylar