İnteraktif Blog

İnteraktif Kredi akedemi sayfasından merak ettiğiniz bütün finansal soruların çözümlerine ulaşabilirisiniz.

Alışveriş Kredisi Nedir?

Bir tüketicinin satın alabilmesi ve ihtiyaçlarını giderebilmesi için banka ve finans kuruluşlarının sunduğu birçok kredi hizmeti bulunur. Alışveriş kredisi, hızlı bir şekilde başvuru yapabilme ve taksitle ödeme seçeneğinin sağladığı ödeme kolaylığı ile en çok tercih edilen bir kredi türüdür.
Devamını Oku

Yasal Takibe Giren Kredi Çekebilir mi? Kredi Çekmek için Şartlar!

Yasal takip, 90 gün boyunca ödenmeyen borçlar sonucunda başlatılan yasal işlemlerdir. Bu durum sonucunda borçlu kişi, takip altına alınır.
Devamını Oku

Acil Kredi Nedir? Anında Kredi Çekmek için Bilmen Gerekenler

Toplu para elde edebilmek için acil kredi çekmek seçeneğini tercih edebilirsin. Anında kredi çekmek konusunda bilmen gerekenler bu yazımızda.
Devamını Oku

Bankalara Borcum Yok Kredi Alamıyorum. Ne Yapmalıyım?

"Bankalara borcum yok kredi alamıyorum, ne yapmalıyım?" diyorsan, kredinin onaylaması için uyman gereken bazı kriterler var. Bankalara hiçbir borcunun olmamasına rağmen kredi çekemiyorsan, yazımızı okuyarak bu sorunun yanıtını alabilirsin.
Devamını Oku

Borç Kapatma Kredisi Nedir? Kredi ile Borç Kapatma Mümkün mü?

Kredi çekmek büyük bir ihtiyaç haline geldikçe gerektirdiği kriterler daha da güç hale geldi. Kredi çekmek isteyen kişiler genellikle toplu paraya ihtiyaç duyan ya da önceki toplu para ihtiyacında edindiği borcu kapatmak isteyen kişilerdir.
Devamını Oku
1
/
8