İnsan Kaynakları

Geleceğin teknolojisini eşsiz insan kaynağı ile birleştiriyoruz. İşini bilenlerle inovasyon yaratıyor, yeni liderlere yol açıyoruz.

İnteraktif Kredi İnsan Kaynakları Politikamız

Şirketimiz, öncelikle yüksek çalışan memnuniyeti ile mevcut personelin uyum ve motivasyonunun artırılmasını hedeflemekte; çalışma ortamının elverişliliği ile sektördeki potansiyel iş gücünün çalışma arzusunda olduğu Fintechler arasında olmak da bir başka öncelikli hedefimizi teşkil etmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da amacımız, her bir çalışanımızın “Bu şirket benim şirketim” anlayışıyla, önce kendisini, sonra İnteraktif Kredi’yi geliştirmesi ve daha da ileriye taşıması. Bu yolculukta, aynı heyecanı paylaşacak yeni arkadaşları aramızda görmekten her zaman mutluluk duyarız.

En Önemli Başarı Anahtarımız İNSAN!

İnteraktif Kredi’de insana verilen değer nedeniyle, İnsan Kaynakları Bölümü’nün stratejik bir rolü vardır. Proaktif ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip, İnteraktif Kredi stratejik kararlarında etkin olan bir yapıdadır.

Çalışanlar Kendi Kariyer Planlarını Kendileri Yaparlar

İnteraktif Kredi’de her çalışan kendi işinin lideridir. Karşılaştıkları yetkinlik ve performans değerlendirmeleri sonucunda kendi kariyer hedeflerini, yöneticileri ile birlikte kendileri tanımlar, planlar ve yönetirler. Bu işleyişle İnteraktif Kredi, yöneticilerini de kendi içinden yetiştirir.

Hedeflerle Yönetim ve Performans Değerlendirme

Açık performans değerlendirmesi, somut ve ölçülebilir hedeflere dayalı dolayısıyla oldukça objektiftir. Senenin başında belirlenen şirket hedefleri doğrultusunda, çalışanlar yöneticileri ile birlikte kendi görevlerine uygun hedefler belirler. Bu hedefler yıl içinde takip edilir, gerekli değişiklikler ve yönlendirmeler yapılır. Yılın sonunda gerçekleştirilen hedeflerle karşılaştırılarak performans düzeyleri belirlenir. İnteraktif Kredi’de çalışanların performans düzeyi, kişisel kariyer planlarını oluşturarak, kendilerini çeşitli görevlere aday gösterebilmelerini sağlar ve ücretlerini etkiler.

İşe Alım Sürecimiz

İnsan kaynağı ihtiyaçları şirketimizin kısa ve orta vade stratejik hedefleri doğrultusunda karşılanır. İnteraktif Kredi’ye eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, değerlerimizi benimseyip yaşatacak insan kaynağının kazandırılması hedeflenmektedir. Personel seçiminde, ilgili pozisyonun gerektirdiği nitelik/tecrübeye uygunluğu ve sektörel koşullar dikkate alınır. Deneyimli ve deneyimsiz adaylar, İnsan Kaynakları tarafından, personel ihtiyacı olan ilgili bölüm yetkilisinin katıldığı görüşmelere davet edilir.

Şirketimizin insan gücü planlaması doğrultusunda deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapılmaktadır. CV’lerinizi [email protected] adresine gönderebilir ve personel arayışımız ve açık pozisyonlarımız için tıklayınız.