aklındaki kredi için İnteraktif Kredi burada!

Hangi durumda olursan ol aklındaki kredi için İnteraktif Kredi’de her zaman bir çözüm var!
Aşağıdaki durumlardan hangisi seni daha iyi tanımlıyor?
Son 1 yılda
kredi alamadığını düşünen
her 100 müşterimizin 41’i
Kredi Güven Raporu ile krediye ulaştı!
Kredi Güven Raporu
Nedir?
Hemen şu anda kredi profilini analiz eden, sana özel onaylanabilecek kredi tekliflerini bulan ve kredi profilini nasıl yükselteceğini anlatan Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş kredi raporudur.
Kredi Güven Raporu
Nasıl Çalışır?
Yapay zeka sistemimiz ile güncel dönemde hangi bankaların nasıl kredi verdiğini sürekli öğrenir. Böylece şu an hangi bankanın sana nasıl kredi vereceğini tahminler. Bulduğu sonuçları da seninle anında paylaşır.
Kredi Güven Raporu ‘nu
Nasıl Satın Alabilirim?
Hemen üyeliğini oluştur, kredi ihtiyacını söyle ve gerekli bilgileri tamamla. 299TL ödemeni tamamlamanın ardından raporun hazır olacak ve 30 saniye içinde göreceksin.
Kredi Güven Raporu ile aklındaki krediye ulaşmak bu kadar kolay, hadi başlayalım!
Rapor Oluştur
Kredi Güven Raporu’nda seni neler bekliyor?
1 - Önce mevcut kredi profilinin ne olduğunu analiz edeceğiz ve sana söyleyeceğiz.
2 - Sana onaylanabilecek kredileri değerlendirerek önüne getireceğiz
3 - Kredi Profilini nasıl yükselteceğini ve nasıl kredi alabileceğini anlatacağız.
Daha fazla detay için Kredi Güven Raporu videosunu izleyebilirsin
anlaşamalı olduğumuz bankalar
İhtiyaç kredisi başvurunu ileteceğimiz ve anında kredi kullanabileceğin bankalar
Kredi Güven Raporu rehberi

Başvuru yaptığın an itibari ile senin verilerinle kredi profilini analiz eden, diğer tüm müşterilerin durumları ile karşılaştırarak senin nasıl kredi alabileceğini söyleyen Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş kredi raporudur.

Kredi Güven Raporu kullandığı yapay zeka teknolojisi ve kredi uzmanları ile birlikte hazırlanan geniş kapsamlı yüksek teknolojili bir rapordur. Bugün için kredi almanı sağlayacak bütün ihtimalleri derinden inceleyerek analiz eder ve sana sunar. Onbinlerce müşterimiz gibi sen de istediğin krediye böylece ulaşabilirsin.

Türkiye’de kredi veren bütün bankaların, bütün şubelerinin ve bütün kredi verme kanallarının krediye kadar verme koşulları birbirinden farklı. Elbette sana uygun kredi verebilen bir yer olabilir, Kredi Güven Raporu senin erişemediğin tüm alanlardaki değerlendirme kriterlerini inceleyecek. Yine de olmuyorsa hiç sorun değil. Neleri düzeltmen gerekiyor, nasıl kredi alabilirsin bunları anında göreceksin.

Kredi Güven Raporu’nu satın aldığında 30 saniye içinde hazırlanacak ve göreceksin. Daha sonra ulaşmak istersen internet sitemizden üye girişi adımından girebilir ve raporuna ulaşabilirsin.

Kredi Güven Raporu 15 gün süre ile güncelliğini koruyacaktır. 15 günün ardından hem senin finansal verilerin değişeceğinden hem de piyasadaki kredi verme koşulları değişeceğinden yenisini alman daha sağlıklı olacaktır.

Kredi Güven Raporu’n öncelikle senin bankaların gözünde ne kadar güvenilir bir müşteri olduğunu ölçer ve sana söyler. En üst kısımda ne kadar güvenilir olduğunu görebilirsin. Ardından sana onaylanabilecek kredi tekliflerini ve kredi kartı tekliflerini gösterir. Şu anki finansal yapını yorumlar ve iyi yaptıklarını, yapman gerekenleri senin için listeler. Nasıl kredi alabileceğini anlatır.

Kredi Güven Raporu’nun güncel fiyatı 360₺’dir.

Hayır düşmez. Kredi Güven Raporu tıpkı bankalar gibi tüm finansal verilerinizi değerlendirir ancak bir kredi başvurusu yapmaz. Dolayısıyla kredi puanınızı düşürmeden kredi başvurunuzun nasıl sonuçlanacağını öğrenebilirsiniz.

Kredi notu geçmişte kullandığınız kredi ve kredi kartlarına ait bir öngörü verir. Kredi Güven Raporu ise şu an için kredi alıp alamayacağınızı, alabiliyorsanız hangi limitte olacağını, hangi bankanın onaylayabileceğini, kredi alamıyorsanız neler yapmanız gerektiğini ve istediğiniz krediyi nasıl alabileceğinizi söyler.
ihtiyaç kredisi maliyet tablosu ve örnek hesaplama
Min. Tutar Max. Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maaliyet Oranı Max. Yıllık Maaliyet Oranı
250,00 TL 1.000.000,00 TL 1-36 Ay %0,01 %156,47
Örnek: 36 Ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi/finansmanı çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz/kar payı oranına göre aylık taksit ödemesi 277,78 TL, banka tahsis ücreti 57,50 TL, yıllık maliyet oranı ise %0,39 TL’dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 10.057,50 TL’dir.