Sıkça Sorulan Sorular

İnternot-Kredinin Pusulası size özel kredi değerlendirmesi yaparken tıpkı bankalar gibi Kredi Kayıt Bürosu A.Ş (Findeks)'den aldığı geçmiş ödeme bilgilerinizi mevcut mali yapınızla birleştirir ve ülkemizde kredi veren bankaların kredi politikalarına göre yorumlayarak size gerçeğe en yakın sonucu verir.
İnteraktif Kredi iletişim bilgileri Telefon: 0850 888 00 10'dur. İnteraktif Kredi nerelerde? İzmir Genel Müdürlük olmak üzere İstanbul şubemizle hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgiye Bize Ulaşın sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
2010 yılında İnteraktif Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. olarak kurulduk. 2017 yılında yeni birimlerin katılımı, yeni sermaye artırımları ile İnteraktif Kredi A.Ş olarak büyümeye devam eden finans piyasalarında yetkili hizmet veren Türkiye'nin ilk ve en büyük kredi danışmanlık kurumuyuz.
İnteraktif Kredi tamamıyla güvenilir bir kurumdur. İstanbul Ticaret Odası kayıtlarından İnteraktifKredi Danışmanlık A.Ş olarak sorgulatarak kurumumuzun resmi ve güvenilir olduğunu teyit edebilirsiniz.
Kredi başvurunuz İnternot-Kredinin Pusulası sonucunda uygun olursa kredi uzmanlarımız bankalarla görüşerek kredinizi onaylatacak ve kredinizi Türkiye'de yerleşik bir bankadan kullanacaksınız. Ödemelerini de yine bankaya yapacaksınız. Yani tamamı ile bir banka kredisi olacak.
Size kredi çıkıp çıkmayacağı sorusuna ancak onlarca farklı kritere bakarak karar verilebilir. Sorunuzun cevabını İnternot-Kredinin Pusulası'ndan faydalanarak birkaç saat içinde zahmetsizce öğrenebilirsiniz.

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.