Müşteri Yorumları

S**** A**** D**** // Cumhuriyet Savcısı

Kredi işlemlerinin en başından sonuçlanmasına kadar geçen süre içerisinde ilgili bankalarla görüşmeleri bizzat yürüterek kredinin çok kısa bir sürede çıkmasını sağlayan ve bu süre zarfında telefonla ve yüz yüze görüşmelerimizde daima güler yüzlü ve cana yakın bir şekilde şahsıma yardımcı olan İnteraktif firmasının tüm çalışanlarına kredi işlemlerinde yapmış oldukları yardımlar ve danışmanlıkları için çok teşekkür ederim.

Merve Yılmaz // İstanbul // Emlakçı

Kredi ile ilgili çok umudum yoktu fakat internet aracılığı ile İnteraktif Kredi'yle tanıştım ve şansımı denemek istedim. Hızlı bir şekilde geri dönüş sağladılar, çok ilgiliydiler. Her telefonuma geri döndüler ve her sorumu cevapladılar. Başvuru tarihimden itibaren 3 gün içinde sonuçlandırdılar. İşlemi başlatan Gözde hanıma, sonuçlandıran ve bunun için gayret gösteren Zehra hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Çevreme gönül rahatlığıyla önereceğimi bildiririm.

Süreyya Türker

25-Aralık 2017 de müracaat edip 29 Aralık'a kredimi alacağım hiç aklımdan geçmiyordu, haftasonu olmasına rağmen Hatice ilknur hanım ardından, Ozan Bey'in desteği ile kredim elime geçti. Firmanızı ve yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

İsmail Akyıldız // İstanbul // CNC Operatörü

Çok zor durumda kalmıştım, birikmiş borçlarımı kapatmak için acil nakite ihtiyacım vardı, kredi kullanmak için bankalara gittim fakat olumlu cevap gelmedi. Bir akşam internette dolaşıren İnteraktif Kredi ile tanıştım. Yazılanları okuyunca bir şansımı denemek için başvurdum ertesi gün hemen döndüler ve bilgi alışverişi yaptıktan sonra yardımcı olacaklarını söylediler ve oldularda. 20 bin TL kredim onaylandı, başta İnterakitf ailesine ve gerekli ilgi alakayı gösterdiği için İlknur hanıma ve en önemlisi çok emek sarfedip kredimin çekilmesi için büyük uğraş veren Ozan beye teşekkürlerimi iletmek istiyorum, iyi ki varsınız.

Kemal A. // İstanbul // General Sigorta

'Kredi yapılandırma sürecim imkansız gibiydi ve hiçbir bankanın konuyla ilgili yaklaşım bile göstermediği ortamda Interaktif Kredi'den Ozan Bey'in inanılmaz çabası ve yapıcı yaklaşımı ile ödeme tutarlarım düştüğü gibi finansal anlamda da büyük bir rahatlık yakalamış oldum.' Sürdürülebilir Finansal İstikrarın Adresi' Interaktif Kredi ve Ozan Bey. Gerçekten teşekkür ederim, başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.'

Nuraz Şahin // Tekirdağ // Kaynak Operatörü

Öncelikle İnteraktif Kredi'ye sonsuz teşekkürlerimi ve saygılaırmı sunuyorum. Özellikle Zehra hanım ve İlknur hanıma, siz saygıdeğer müşterilerin huzunrunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir çok yere başvurmamıza rağmen kredi çıkarmadılar ama İnteraktif Kredi işini dört dörtlük yapan, güvenebileceğiniz bir danışmanlık firması. Kredi danışmanlığı konusunda gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Resmen bizi ipin ucundan aldılar, iyiki varsınız İnteraktif Kredi.

Erdem Yüksel // İstanbul // Grafiker

Başta Ozan bey olmak üzere diğer tüm ekibe çok teşekkür etmek isterim. Açıkcası ilk başta İnteraktif Krediye başvururken ve ilk defa böyle bir başvuru yaptığımdan biraz tedirginlik vardı. Ama şuan doğru adrese başvurduğumu anladım. İteraktifle tanışmamı sizlere şu şekilde anlatabilirim; nereden baksanız 10 bankaya ayrı ayrı başvuru yaptım ve kredi notum çok düşük olduğundan başvurularım onaylanmadı. Daha sonra internetten interaktif krediye denk geldim ve başvurdum, yaklaşık 3 iş günü içinde hiç bir banka ile para çekimi hariç muhattap bile olmadım. Şuanda istediğim krediyi çok düşük faiz ile kullandım. Aldığınız ücreti sonuna kadar hak ettiğinizi düşünüyorum. İyi ki varsınız İnteraktif, iyi ki bizlere referanssınız.

S.G.D // Bölge Müdürü

Sayin İnteraktif yetkilileri ,

Bu ay içersinde size başvurum sonucu, benimle ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Süreci anlatmaları, iş takipleri,sonuçlandırma sırasında net değil olasılık ihtimallerinide masaya yatırarak en iyi veya en kötü ihtimalleride söyleyerek bu uzun yolu en kısa zamanda nasıl bitirmek için uğraştıklarını gördüğüm an itibariyle, kredim çıkmasada olur demiştim,

Bu amaçla ister İstanbul ayağı ister İzmir ayağında başarılı bir organisazyon kurduklarını söylemeden edemeyeceğim,

Bu amaçla tüm İnteraktif ekibine bu zor günümde yanımda oldukları için teşekkürü bir borç bilirim,

İyiki varsınız İnteraktif Kredi ekibi,

Kalın sağlıcakla.

Saygılarımla

Metin YILMAZ / Güvenlik Görevlisi

Çok kıymetli İnteraktif Kredi Danışmanlık A.Ş personeli ve kurumu.Ben Eskişehir'den kamuda Güvenlik Görevlisi olarak çalışan bir vatandaşım. Benim sizinle olan kredi yolculuğum yani bir nevi tanışmam, artık umutlarımın tükendiği ve çaresiz kaldığım bir anda başladı.Açıkçası kredi almak için başvurmadığım,hemen hemen banka kalmadı.Ama Allah büyük ya; Benimde sonsuz kere sonsuz inancım kuvvetlidir.Allah karşıma sizi çıkardı,yinede umudum yoktu yoktu ama son bir kez deneyeyim dedim.Tesadüf bu ya telefonumda internette arama yaparken sizi buldum.bilgilerimi telefona girdim.Ertesi gün sabahtan SONAY hanım bana dönüş yaptı. Benimle görüştü ve ben'de ona durumumu açık bir şekilde izah ettim.Fazla uzatmak istemiyorum,ben şahsen sizin firmanızı bütün yakın dost ve akrabalarıma,arkadaş çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Kredim henüz daha belli olmadığı halde,sanki komada can çekişen bir hastayı tekrar hayata döndürmek için uğraşan doktorlar gibi kredinin çıkması,yani kesin onaylanması için çaba gösteren özellikle İLKNUR HANIM,OZAN BEY VE KORAY Bey'e TEŞEKKÜRLERİMİ bir borç bilirim.İnşallah kredimde olumlu bir şekilde neticelenir. İyiki varsınız,kalın sağlıcakla,çalışmalarınızda başarılar.

Sevgi SAVUT // Sigortacı

Çok zorda kaldığım bir zamanda İnteraktif Kredi'ye başvuru yaptım ve kredimi kullandım. Gerçekten iyi bir firma olduğuna inanıyorum. Müşteri temsilcilerinin ilgisine teşekkür ederim.

Murat ÖZMEN // İski

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Zor bir dönemde yardımınız için şükranlarımı sunuyorum, çünkü beni büyük bir dertten kurtardınız sağolun. Ayrıca bana bu konuda yardımını esirgemeyen Ozan Bey'e tekrar tekrar teşekkür ederim. Allah'a emanet olun.

Koray LERMİOĞLU // Aşçı

En zor anımda her zaman yanımda olan İnteraktif Kredi'ye teşekkür ederim. Hiç şansım yokken bana kredi kullandırıp bütün borçlarımı kapatmamı sağladı ne kadar teşekkür etsem azdır.

Serkan BALLI // HalkBank

InteraktifKredi şirketine bir hafta önce yapmış olduğum kredi başvurusu olumlu sonuclanmistir.bundan dolayı özellikle Ozan Beye yapmış olduğu calismalardan dolayı çok teşekkür eder bundan sonraki çalışma hayatınızda üstün başarılar dilerim. Saygılarımla Serkan BALLI

Emine ÇALIŞKAN // Sigortacı

Ben öncelikle çok teşekkür ederim , özellikle Zehra Hanıma teşekkürlerimi borç bilirim.O kadar zor bir dönemden geçiyordum ki internetten tesadüfen rastladığım İnteraktif Kredi, bana bu zor dönemimi daha rahat atlatma mı sağladı. İlgileri , alakaları ve sağladıkları imkanlardan ötürü önce Zehra Hanıma sonra da İnteraktif Krediye çok çok teşekkür ediyorum.

Nihal Serap AKBULUT // İşletme Sahibi

İnteraktif Kredi'ye Mart 2017 'de 60 tl için başvuru yaptım.Bana hemen dönüş yaptılar.(Bu arada başvuru yaptığım hiç bir bankadan dönüş yapılmadı) hiç bir netice alamadım.üç hafta süre sonunda kredim çıktı..Hiç bir problem ve sıkıntı yaşamadığımı belirtmek isterim..

Nihan BAYSAL // Kamu Personeli

Çok zor bir anımda imdadıma Hızır gibi yetişen interaktif kredi ekibine çok teşekkür ederim. Başvurma sürecimin her aşamasında bilgilendirilip desteklerini gördüm ve çıkmaz dediğim krediyi çok kısa bir sürede çıkartıp ihtiyacımı giderdiler. Gönül rahatlığıyla başvurulacak bir firma bu kadar dolandırıcılığın olduğu bir ortamda sadece bankalar aracılığıyla krediniz onaylanıp kullanıma açılıyor hepsi bu. Tekrar tüm İnteraktif Kredi ekibine teşekkür ederim.

Gizem Tuğba İTİŞGEN // Ankara

Nakit ihtiyacım İnteraktif Kredi ve çalışanları sayesinde giderildi. Gayet başarılı bir danışmanlık hizmeti aldım. Teşekkürler İnteraktif Kredi.

Hatice ÖZTÜRK // Sakarya // Emekli

Öncelikle sizlere titiz ve cana yakın davranışlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Kredimi alırken beni hiç yormadan bütün işlemlerimi çok başarılı ve kısa bir sürede sorunsuz halletmeme yardımcı oldunuz. Başarılarınızın devamını diler sonsuz teşekkür ederim.

Hakan KARABOSTAN // İstanbul

Firmanızdan almış olduğum hizmet karşılığında bir teşekkür etmek istiyorum. Bankalara kredi başvurusunda bulunmuştum ama sonuç alamıyordum. İnternette sizi buldum, kredi uzmanlık alanınız diye başvurmuştum. 39 TL para yatırdım ve de 1 gün içerisinde kredi alma mutluluğu yaşattınız özellikle Ozan Beye teşekkürlerimi ve de firmanıza şükranlarımı sunuyorum. Yardımlarınızdan dolayı bütün emeği gecen arkadaşlara teşekkürler.

Ercan MADENOĞLU // İstanbul

Bu konuda çok araştırma yaptım. Birçok kişiyle konuştum, hiçbiri güvenilir gelmedi. İnteraktifin güvenilir bir finansman şirketi olduğuna dair güçlü hislerim vardı. Bizzat gittim, gördüm, konuştum ve protokol yaptık. Aygın gün kredimi kullandım. İnteraktif kredi çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Aziz ULUDAĞ // Sanat Şefi // İstanbul

Bayram haftası olmasına rağmen başvurduğum hafta kredi çekebildim. Bütün interaktif ailesine teşekkür ediyorum.

Emre ÖZDEMİR // İstanbul // Mühendis

Bugüne kadar olan tüm kredi işlemlerimde yanımda olan İnteraktif'e teşekkür ederim. Destek veren ve yol gösteren imkânsız olan durumlarda bile imkân yaratan İnteraktif Kredi’ye sonsuz teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum.

Mesut Sarsılmaz // İstanbul // Halk Bankası // Bankacı

İnteraktif Danışmanlık şirketine yapmış olduğum kredi başvurusunun bir hafta gibi kısa sürede sonuçlandırmış olan Interaktif ailesine ve özellikle yakınan kredinin çıkmasında pay sahibi olan Ozan bey'e çok teşekkür ediyorum. Maddi anlamda ölüyü bu olsa gerek, iyi ki varsınız çalışma hayatında bol başarılar diliyorum.

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 2 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.