Tüm İhtiyaçlarınızda
Güven Raporu
Yanınızda!

Bankaların gözüyle nasıl bir müşteri olduğunuzu ve nasıl kredi alabileceğinizi hemen öğrenin.
kredi
İnteraktif Kredi Güven Raporu
Bankalara yaptığınız kredi başvuruları olumsuz sonuçlanıyorsa, istediğiniz tutarda kredi onaylanmıyorsa, geçmişte yaşadığınız takip kayıtları yeni kredi almanıza engel oluyorsa, siciliniz bozuk veya başvuru sayınız çok olduğu için ya da başka bir sebepten dolayı kredi alamıyorsanız çözümünüz bu raporda.
Finansal Durumunuzu İnceleyin
Doğru ve Yanlışlarınızı Görün
Limitlerinizi Keşfedin
Uzman Görüşünü Okuyun
Kredi Teklifleri Alın
Yapmanız Gerekenleri Öğrenin
Finansal Durumunuzu İnceleyin
İnteraktif Kredi’nin size özel hazırladığı raporda; bankaların gözündeki güven puanınızı, borçluluk durumunuzu, kullandığınız kredi miktarlarını, harcamalarınızın gelirinize oranını, aylık ne kadar kredi ödeyebileceğinizi, geri ödeme alışkanlıklarınızı ve daha birçok finansal bilginizi görebilirsiniz.
kredi
Doğru ve Yanlışlarınızı Görün
Klasik kredi raporlarından farklı olarak İnteraktif Kredi Güven Raporu size finansal açıdan yaptığınız hataları ve doğruları da gösterir. Böylece finansal özgürlüğe giden yolda neleri düzeltmeniz gerektiğini, neleri iyi yaptığınızı görebilirsiniz ve kredi çıkma olasılığınızı yükseltebilirsiniz.
kredi
Limitlerinizi Keşfedin
Kredi başvurusu yaparken kredi çıkma ihtimalini düşünerek ihtiyacınızdan daha az miktarlar için de başvuru yaptığınız olmuştur. Oysa bankaların herkes için bir kredi limiti var. Kredi başvurusu yapmadan önce detaylı limitinizi görün ve gerçekten ihtiyacınız olan kredi miktarı için başvuru yapın.
kredi
Uzman Görüşünü Okuyun
Zengin verilerle güçlendirilmiş yapay zeka yorumuna ek olarak, sektörde yıllarca tecrübe kazanmış, 650 binden fazla müşteriyi mutlu sona ulaştıran uzman ekibimizin finansal durumunuz ve kredi başvurunuz hakkındaki görüşlerini okuyun. Uzmanlarımız finansal özgürlüğünüz ve kredi başvurunuz için size doğru yolu göstersin.
kredi
Kredi Teklifleri Alın
Dijital pazarlamada herkesin ‘size özel’ kelimelerini kullandığına şahit olmuşsunuzdur ama İnteraktif Kredi’nin size hazırladığı kredi tekliflerinin gerçekten özel oluşu ile diğerleri arasında büyük fark var. Sizin finansal hayatınızı sizden bile çok düşünen, uygun faizli krediye ulaşmanız için oluşturulan özel tekliflerimize göz atmadan krediye başvurmayın.
kredi
Yapmanız Gerekenleri Öğrenin
Kredi Güven Raporu sadece bir durum gösterme amacı taşımıyor. Size sadece bir puan söyleyip kredi çıkar ya da çıkmaz diyen bir rapor değil, sizi istediğiniz krediye ulaştıran bir rapor. Fazla faiz ödediğiniz kredileri nasıl değiştirebileceğinizi, kredi başvurunuzu hangi limitlerde gerçekleştirebileceğinizi, kredi çıkma ihtimalini artırmak için neler yapmanız gerektiğini ve çok daha fazlasını öğrenin.
kredi
kredi Üyeliğini
Oluştur!
Bilgilerinizi girin ve tamamen ücretsiz üyeliğinizi hemen oluşturun.
kredi Adımları
Tamamla!
Raporunuzu seçip, ödemenizi ve diğer adımları tamamlayın.
kredi Raporunu
Gör!
Yapay zeka ve uzman değerlendirmesinin ardından raporunuzu 1 saat içinde görüntüleyin.
İnteraktif Kredi Güven Raporu
Kredi Güven Raporu'nuzu hemen alın, size özel kredi tekliflerini görün ve kredinizi kullanın!
Ödeme Tutarı
99