Kamu çalışanlarına özel 150.000 TL'ye kadar ister nakit, ister borç yapılandırma , kredi 48 ay vade ve en uygun faiz oranlarını İnteraktif kredi sizler için değerlendiriyor.

Memursanız ve kredi kullanmak istiyorsanız sizler için her bankanın çeşitli şartlarla en uygun memur kredisi imkanları var. Ancak kişiye özel değerlendirme yaparak kredi imkanı sunan yeni kredi değerlendirme yöntemleri ile kredi almanın en kolay yolu İnteraktif Kredi olacaktır.

Peki en uygun memur kredisini nasıl kullanırım ?

Bankaların faiz oraları sürekli değişiklik gösterir. Sağlık, eğitim veya borç kapatmak gibi birçok nedenle bankalardan kredi almak isteyen memurlar ; en uygun memur kredisini bulmak için bankaların o dönem içindeki avantaj durumlarını takip etmeniz gerekir. Bankalarda sürekli değişiklikler olduğundan en uygun krediyi bulduğunuza emin olamayabilirsiniz.

Hangi bankanın en yüksek limit ve en uygun maliyetli krediyi verdiğini banka banka dolaşıp öğrenmeye çalışmak, banka değerlendirme kriterleri içersinde olumsuz bir puan oluşturabilir. Bunun yerine koltuğunuzun rahatlığında sadece bir başvuruyla , sizin mali yapınızı, kamu çalışanı olmanızın avantajını ve uygun görülen kredi koşullarını size özel değerlendiren İnteraktif Kredi ile tanışmanın tam zamanı.

İnteraktif Kredi bana nasıl kredi imkanı sağlayacak?

İnteraktif Kredi A.Ş Türkiye'nin en büyük, en eski ve müşteri portföyü en yüksek kredi danışmanlık şirketidir. Bankalardan farklı olarak bütün müşterilerinin geçmiş mali yapısını, bugünkü mesleki ve finansal durumu ile birleştirir ve ülkemizdeki bankaların kredi politikaları ile harmanlayarak olabilecek en yüksek limit, en uygun faiz ve en iyi koşulları size özel olarak hazırlar.

Bu değerlendirmeyi yaparken Türkiye'de ilk defa uygulanan İnternot-Kredinin Pusulası'ndan faydalanır. İnternot Kredi'nin pusulası sayesinde 2 saat içerisinde kredi alıp alamayacağınız, alabiliyorsanız limitlerin ne olacağı, hangi şartlarla sağlanabileceği, eğer kredi alamıyorsanız en yakın hangi tarihte ne kadar limitli krediyi alabileceğiniz, bu krediye ulaşmak için yapmanız gerekenlerin belirtiliği uzman görüşlerine de ulaşabilirsiniz. Raporunuzun sonuçlarını İnteraktif Şube'de kendiniz de görüntüleyebilirsiniz!

Sürdürülebilir finansal istikrarın Adresi İnteraktif Kredi; kısaca yasal ve güvenilir yollarla finans piyasasında yetkili hizmet veren Türkiye’nin ilk ve en büyük kredi danışmanlık kurumudur.

İstediğiniz kredi ister az ister çok olsun, ihtiyacınız olan krediye ulaşmak için hemen başvurun;

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.