Kobi kredisi esnaf kredisi olarak da bilinir. Esnaflarımızın zor zamanlarında bankalardaki çeşitli kobi kredisi kampanyalarından faydalanabiliyorlar. Öncelikli olarak kimler kobi sınıfına dâhil oluyor bunu bilmekte fayda var. Küçük ve orta ölçekli esnaflarımıza destek olmak üzere sunulan bir kredili üründür kobi kredisi.

Kobi Kredisi Nedir?

Esnaflarımız bankalardan iş geliştirmek için ya da zor zamanlarını atlatabilmek için kredi kullanabilirler. Kredinin yanı sıra esnaflar için hazırlanmış paketlerden de faydalanmaları mümkündür. Bunlara örnek verecek olursak ticari kredi kartları, POS cihazı, gayrinakdi kredi, hammadde alımı gibi sizin ihtiyacınıza yönelik çözümler sunabiliyor.

Kobi Kredisi Nasıl Alınır?

Esnaf kredisi kullanmak için her bankanın farklı kriterleri ve talep ettikleri evraklar bulunmaktadır. Bunların başında vergi levhası, kimlik fotokopisi, oda kayıt belgesi, gelir beyannameleri örnek olarak gösterilebilir. İhtiyaç duyduğunuz doğrultuda yaptığınız kredi başvurusu bankanın kendi içi kriterinde değerlendirilir ve size sonuç bildirilir.

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.