Günümüzde para insanının günlük standartlarını sağlamak için önemli bir ihtiyaçtır. İnsanlar günlük veya acil doğacak ihtiyaçlar için çoğu zaman nakit arayışı içerisine girerler. Bu arayış çoğu zaman bankaların acil kredi, hızlı kredi kapsamlarına girmektedir. Bankalar insanların mevcut yatırımlarını ( servetlerini ) korumak ve bu servetleri değerlendirirken insanların ihtiyaçlarını fonlamak için var olmuştur. Çok iyi bir gelire ve yatırıma sahip olan insanlar bile piyasa koşullarına göre elindeki parayı harcamayıp, acil krediye ihtiyaç duyabilirler.

Ülkemizde yerli ve yurtdışı kaynaklı bankalar bulunmaktadır. Krediye ihtiyacı olan insanlar; örneğin yeni evlenecek bir çift evin mobilyaları ve düğün masrafları için, kirada oturmak istemeyenler yeni bir ev sahibi olmak için, çocuğunu özel üniversiteye, koleje göndermek isteyen anne babalar okul masrafları için acil kredi talebinde bulunmaktadırlar.

Bankalar her çalışana veya işyeri sahibine kredi vermemektedir. Bankaların kredi verebilmesi için daha önce bankalarla kredili ürün çalışması yapılmış olması gerekmektedir. Kredi faiz oranları ve masrafları kişilerin ödeme düzenine göre değişmektedir. Acil kredi başvurusunda bulunan şahıslar için ödeme düzenine göre ipotek alınacak bir gayrimenkul de istenebilir. Acil kredi başvurusu yapacak firmalar için ise bu durum ipotek, müşteri çeki ve değerli kâğıtlar olarak değişiklik gösterebilir.

Acil kredi talebi olan müşteriler bankalara kredi kullanım amacını belirtmek zorundadır. Kredi talebim var diye başvuru yapılıp, ne için veya ne kadar kullanacaksın sorularına verilemeyen cevaplar acil kredi ihtiyacını olumsuz etkileyecektir.

BANKA BANKA DOLAŞMAYIN İŞİ UZMANINA BIRAKIN!

Acil kredi alabilmek için belgeli bir gelire sahip olmak kimi zaman gerekmeyebilir. Ödemeleriniz düzenliyse sigortalı bir işiniz yoksa da bir uzmana danışıp acil krediye ulaşma imkânınız bulunmaktadır. Günümüzde bankaların uyguladığı politika sayesinde, müşteriler eskiden olduğu gibi acil kredi alabilmek için bankaya gidip sıra beklemek zorunda değildir. Oturduğu yerden anında kredi, acil kredi, hızlı kredi ve direkt kredi gibi isimlerle piyasaya sunulan acil kredi ürünlerine ulaşabilirler.

Tüm bu bankalar rekabet haline girerek çeşitli kampanyalarla acil kredi ihtiyacını karşılamaya yönelik reklamlar yapmaktadırlar. Bu reklamları gören acil kredi ihtiyacı bulunan vatandaşlar genellikle her gelen mesajı fırsata çevirmek istemekte olup, bilinçsizce başvuru yapabilmektedir , bu durum bankaların değerlendirme kriterlerine olumsuz yön verebilir.

Acil kredi ihtiyacı olan vatandaşların tüm bankaları tek tek dolaşıp, kredi fiyatı ve acil kredinin çıkıp çıkmayacağını öğrenmek gibi bir vakti yoktur. Bu nedenle bilinçsiz başvuru yapmak yerine işi uzmanına bırakıp tüm teklifleri karşılaştırarak acil krediye ulaşmak, günümüzde yapılacak en büyük tasarruf olacaktır.

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.