Bankalar kredi ihtiyaç sahiplerinin tamamına kredi kullandıramamaktadır. Belli değerlendirme kriterleri olan bankalar örneğin, sigortası olmayana, banka borcu yüksek olan ya da bankalar tarafından kredi sicili olumsuz olan kişiler bankalardan kredi alamadıkları için senetle para veren kurumlara başvurmaktadır.

Fakat nakit ihtiyacının aciliyetinden dolayı bu gibi yollara başvuran kişiler banka güvencesi altında olmadığı için sonrasında daha büyük problemlerle karşılaşabilmektedir. İnteraktif Kredi olarak biz bu gibi problemlerle karşı karşıya kalma ihtimali olan kişiler için çok daha iyi bir çözüm önerisi sunuyor. İnteraktif Kredi sizin adınıza risk analizi yapıp kredinizi bankadan sağlayabilmeniz için en doğru çözümleri sunar ve en yakın zamanda nasıl kredi alabileceğinizle ilgili sizi bilgilendirir ya da kredi ihtiyacınızı mevcut durumunuzla sağlayabilmek için gerekli çalışmaları uzman kadrosuyla yürütür.

Kredi başvurunuz olumsuz sonuçlandı diye para veren kişilere ya da tefecilere gitmeden işlemlerinizi yürütmek ve istediğiniz krediyi banka güvencesi ve İntreraktif Kredi’nin uzman bilgisiyle kullanabilmek için sitemizdeki başvuru formunu doldurmanız yeterli. Yasa dışı kurumların kurbanı olmayın siz de İnteraktif Kredi güvencesiyle hayalinizdeki krediye kavuşun.

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.