Kredi sicili olumsuz olan kişiler , kredi veren bankalar konusunda sorun yaşayanlar, acil nakit para nasıl bulacağım sorusunu düşünürken, çözümü genelde senetle kredi veren tefecilerde aramaktadır. Peki nakit para sorununu çözmek için tefeciler her zaman doğru adres mi? Tabi ki değil.

Tefecilerden yasal olmayan yollarla elden ya da senetle kredi şeklinde para veya senetle nakit para sağlayan kişilere başvuru yapılmaması gerekmektedir. Türkiye’de birçok senetle para veren şirketler mevcut ama bunların kaç tanesi yasal? Bu gibi şirketlere nasıl güvenebiliriz ki?

Acil nakit ihtiyaç sıkıntınızı çözeceğim derken tefecilerden senetle kredi alıp ya da bilmediğiniz senetle para veren şirketlere güvenip işinizi daha da çıkmaza sokmayın. Tefeciler sizin için her zaman doğru adres olmaz. Size senetle kredi veriyorum, borç para veriyorum gibi ilanlara hemen inanmamalısınız. Eğer bir yerden para alacaksınız öncelikle güvenilir ve yasal olduğuna emin olmanız gerekmektedir.

Size hangi bankadan ne kadar kredi çıkacağını ve eğer çıkmıyorsa çıkması için hangi yolları izlemeniz gerektiğiyle ilgili sizi yönlendiren ve kredi danışmanlığı yapan Türkiye’de ilk ve tek İnteraktif Kredi İstanbul Ticaret odasına kayıtlı tamamen güvenilir ve yasal bir şirkettir.

Tamamen acil nakit ihtiyacı olan, kredi notunu öğrenmek isteyen, kendisini bu konuda çaresiz hisseden ve bir çıkar yol arayan, banka banka dolaşıp uğraşmak istemeyen, bankalarla sorun yaşayan kişilere yardımcı olmak ve kredi danışmanlığını yapmak amacıyla hizmet veren İnteraktif Kredi ile siz de aklınızdaki tüm soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.