İnteraktif Kredi | Kredi Almak Herkesin Hakkı
Kredi Danışmanlık Hizmeti
Bankalardan kredi istediniz ama cevap istediğiniz gibi olmadı. Dahası kredi verebileceğini söyleyen bankalar da size “çok başvuru yapmışsınız, yanlış başvuru yapmışsınız bu yüzden skorunuz düşmüş” gibi şeyler söyledi. İnteraktif Kredi raporu satın aldınız kredi alabileceğinizi söyledik ve tanımladığımız limitler sizin için yeterli. Başvuru yaparken tekrar hata yaparak elinizdeki şansı kaçırmak istemiyor musunuz?

Kredi Danışmanım Yanımda

Merak etmeyin, kredinizin her aşamasında yanınızda olmaya devam ediyoruz. İnteraktif Kredi Raporu'yla krediniz için bir ön onay aldığınızda size özel bir müşteri danışmanı atarız. Danışmanınız sizi arayarak önce kredinin tüm süreçleri hakkında bilgilendirir. Oluşabilecek masraf, faiz, işlem aşamaları hakkında sizden onay aldıktan sonra evraklarınızı bankalara iletmek üzere talep eder. Size kredi vereceğini ön gördüğümüz bankaları masraf ve faiz durumlarına göre sıralar. Sizin için en avantajlı olabileceğini düşündüğümüz bankadan başlayarak başvurunuzu yaparız. Bazı bankaların kuralları gereği başvurunun koşullarını belirleyip, başvuru yapmak için sizi yönlendirirken bazı bankalara da sizin adınıza biz başvuru yaparız.
Krediniz ilk başvurunuzu yapmamızın ardından olumsuz sonuçlanmadığı sürece ikinci bir bankaya başvuru yapmayız. Bu durum çok başvurunun önüne geçerek kredi skorunuzu yüksek tutmanıza yardımcı olmaktadır. Kredinizin onaylanması halinde danışmanınız krediyi kullanacağınız koşulları belirler. Mümkün olduğunca sizi şubeye yormadan kredinizi kullandırmaya çalışırız. Ancak bu durum da maalesef size kredi kullandıracak bankaların belirlediği kurallar arasında. Biz sizin için en uygun şartları zorlamak için var gücümüzle çalışırız. Krediyi internet şubesi ve ya bankanın fiziki şubelerinden kullandıktan sonra biz işimizi yapmış oluruz. Yani süreç kredi onaylanana kadar bankayla aranızdaki köprü oluruz. Kredi onaylandığında arada ki köprü kalkar ve siz bankaya ödemelerinize devam edersiniz.
Kredinizin onaylanma olasılığını İnteraktif Kredi Raporunuzla size daha önce belirtmiştik. Ancak kredinizin onaylanması halinde ikimiz de kazanırız. Düşük bir ihtimal olsa da onaylanmayan hiçbir kredi için herhangi bir ödeme yapmazsınız. Bu durumda danışmanınız sizi arayarak bankalarla geçen görüşmeler dahilinde neden onaylanmadığını ve en yakın ne zaman, neleri yaparsak onaylanacağını anlatır. Sizinle ileriki bir tarihte görüşmek için gerekli randevuyu oluşturur. Siz hakkettiğiniz krediyi alana kadar biz sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Kredi herkesin hakkı ama en çok Siz'in.
Hemen Başvur!
İnteraktif Menü