İnteraktif Kredi | Kredi Almak Herkesin Hakkı

Kredi Başvuru

Ne kadar krediye
ihtiyacınız var?

Türk Lirası

Başvurunuzu oluşturuyoruz..

Kredi Başvuru

Bilgilerinizi girin ve devam edin.

Sizi tanımaya çalışıyoruz..

Sizi Kaydediyoruz...

Ben değilim!

PIN kodunuzu
numaranıza gönderdik.
Gelen kodu girin ve onaylayın.

PIN Kodunuz ulaşmazsa süreyi bekleyerek yeni PIN gönderebilirsiniz.

Kontrol ediyoruz...

Kredi raporu videomuza göz atın..

Sizden En Çok Gelen Soruları Derledik...
İlk adımda İnteraktif Kredi Raporunuzu oluşturuyoruz. Kredi raporunuz hazırlandığında SMS'le bilgi veriyoruz. Daha sonra danışmanlarımız ön onay aldığınız krediler için sizleri arayarak koşullar ve masraflar hakkında bilgilendiriyor, sizin onayınızı aldıktan sonra işlemlerinize başlıyoruz. Gerekli görülen aşamalarda sizlerle, gerekli görülmeyen aşamalarda sizin adınıza bizler bankalarla görüşerek kredi ihtiyacınızı gideriyoruz. Kredi alabilmeniz için koşulları zorluyor ve kredinizin onaylanmasını sağlıyoruz. Krediniz onaylandıktan sonra banka ile aranızdan çekiliyoruz ve ödemelerinizi bankanıza yapmaya devam ediyorsunuz.
'Bana Nasıl Kredi Çıkar?' sorusuna cevap bulacağınız İnteraktif Kredi'nin kredi raporudur. Findeksten aldığımız bankacılık geçmişinizi, bankaların kredi kullandırma politikaları ile birleştirerek, kredi alma ihtimalinizi hesaplıyoruz. Böylece kredi limitlerinizi belirliyor, varsa sicilinizdeki olumsuzlukları nasıl düzelteceğinizi söylüyoruz. Ayrıca İnteraktif Kredi Raporu kredi başvurunuzun nasıl onaylanacağını görebildiğiniz finansal kredi raporudur. Böylelikle banka banka dolaşmaya gerek kalmadan krediniz için pazarlık edebilirsiniz.
Findeks, bankalardaki geçmiş ödemlerinizin kayıtlarını tutar ve buna bağlı olarak bir puanlama yapar, bu puana da ‘kredi puanı’ denir. Ancak bu puanın ne anlama geldiğini, ya da kredi alıp alamayacağınız ile ilgili bir sonuç söylemez. İnteraktif Kredi Raporunuzla iş ortağımız Findeks’ten aldığımız bu verileri, sahip olduğunuz mesleki koşullar, bankaların kredi politikaları ve gelir gider durumunuz ile birleştirerek size kredi çıkıp çıkmayacağı ile ilgili sözel ifadelerle bir sonuç üretiriz. O günün koşullarında gecikmeli ödemeler, kara liste, düşük puan gibi olumsuzluklar var ise bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp nasıl kredi alabileceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizeriz.
İnteraktif Kredi A.Ş. olarak biz, 2011 yılında kurulan, Türkiye'de İlk defa kredi değerleme ve derecelendirme faaliyetlerinde bulunan kurumuz. Kredi almak isteyen kurum veya bireylere danışmanlık veren Türkiye'nin en büyük finans şirketiyiz. 400.000 kullanıcıya ulaştığımız şu günlerde projelerimizi İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde geliştirmeye devam ediyoruz. Ayrıca 2015 yılından bu yana KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. ile Findeks iş ortağı olarak faaliyetimize devam ediyoruz. İSO 9005 Kalite belgesine sahibiz. Faaliyetlerimizle ilgili tüm detayları İstanbul Ticaret Odası’nın web sitesini ziyaret ettikten sonra ticaret ünvanımız ile arama yaparak ulaşabilirsiniz.
Önce kredi işlemlerinizi başlatmak için İnteraktif Kredi Raporu'nuzu oluşturuyoruz. Rapor fiyatlarlarını ürün ve ücretlendirmeler kısmından inceleyebilirsiniz. Ayrıca krediniz onaylandıktan sonra kredinizin çıkma zorluğuna göre onaylanan kredi üzerinden %5 ila %15 arasında değişkenlik gösteren kredi danışmanlık ücreti ödersiniz. Kredi sicilinizde oluşan olumsuzluklar neticesinde sistem tarafından kredinin zorluğu belirlenir ve bu oran otomatik hesaplanır. Kredinizin onaylanmaması halinde danışmanlık bedeli ödemezsiniz. Krediniz ile ilgili oluşabilecek tüm masraf kalemleri kredi işleminiz başlamadan önce size özel atanankredi uzmanınız tarafından sizlere anlatılır ve işlemler onayınızla birlikte başlar.
Her bankanın kendisine ait kredi politikası vardır ve kredi kullandırma şartları kredi türüne göre hatta şubeden şubeye göre değişkenlik gösterir. İnteraktif Kredi Raporu'nuzu oluştururken size kredi vereceğini ön gördüğümüz bankaları bu raporla listeleriz. Tüm bankalar arasından sizin için seçtiğimiz bankaları faiz ve masraf oranlarına göre sıralar onayınızdan sonra işlemlerinizi en düşük faiz ve masrafı verecek bankadan başlatırız. Kredinizin girildiği ilk banka krediyi onaylamaktan imtina ederse bir sonraki bankayla devam ederiz. Böylece kredinizin mümkün olan en avantajlı haliyle onaylanmasını sağlarız. Faiz oranı ise zaten kredinizi banka üzerinden kullandırdığımızdan günün koşullarına göre bankanın belirlediği faiz ile aynı olacaktır.
İnteraktif Kredi olarak biz sizin adınıza kredi işlemi gerçekleştirirken paranıza dokunma yetkisine sahip olmuyoruz. Sadece başvuru işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyor ve kredinin onaylanmasını sağlıyoruz. Ancak bu krediden elde edilecek paraya bizim dokunma yetkimiz olmadığı gibi hiçbir banka da sizin talimatınız olmadan herhangi bir kesinti yapamamaktadır. Dolayısıyla siz krediyi kullandıktan sonra çıkan kredi tutarı üzerinden danışmanlık bedelini kendiniz ödersiniz ve faturanızı göndeririz. Zaten kredi onaylanmazsa danışmanlık ödemiyorsunuz.
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18-75 arasındaki tüm bireyler ve Türkiye'de yerleşik tüm kurumlar nasıl kredi alabileceğini öğrenebilmek için İnteraktif Kredi Raporu'na başvuru yapabilirler. İnteraktif Kredi Raporu'ndan sadece kredi alamayanlar değil, aynı zamanda krediye uygun olan, daha ucuz kredi arayan ve bankalarla nasıl pazarlık edeceğini merak eden kişi ve işletmeler de faydalanabilir.

İnteraktif Kredi hakkında ne dediler?

Kredi başvurularında İnteraktif Kredi’yi tercih eden müşterilerimiz, deneyimlerini bizlerle paylaştılar.

İnteraktif Kredi Raporlarımız

Sizi istediğiniz krediye ulaştıracak kredi raporalarımız hizmetinizde!

İş Ortaklarımız ve Üyeliklerimiz

Size en iyi hizmeti verebilmek için
tüm iş ortaklıklarımız ve partnerlerimizi
sektörün devlerinden seçmeye özen gösteriyoruz.
İnteraktif Kredi'ye girdiğiniz bilgilerin tamamını 128-Bit SSL şifreleme ile koruyoruz.

Findeks'in iş ortağıyız, projelerimizi İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde geliştiriyoruz ve Borsa İstanbul Özel Pazar üyesiyiz.

KVKK kapsamında düzenli olarak Kredi Kayıt Bürosu tarafından düzenli aralıklarla denetlenmekteyiz.