Kredi alamadığını düşünen
onbinlerce müşterimiz
Kredi Güven Raporu ile
krediye ulaştı!
Kredi Güven Raporu
Nedir?
Kredi alamayan veya istediği limite ulaşamayan müşterilerimiz için adım adım nasıl kredi alabileceğini anlatan ve krediye ulaştıran Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş kredi raporudur.
Kredi Güven Raporu
Nasıl Çalışır?
Yapay zeka sistemimiz hangi bankanın nasıl kredi verdiğini sürekli öğrenir, raporunu hazırlar ve sana sunar. Ardından kredi uzmanın seni arar ve istediğin krediye ulaşman için yol ve yöntemleri belirler.
Kredi Güven Raporu ‘nu
Nasıl Satın Alabilirim?
Başvurunu yap, 299 TL ödemeni tamamla ve istediğin krediye ait bilgileri gir. 30 saniye içinde raporunu oluştur ve kredi danışmanlarımızla görüşerek istediğin krediye ulaş.
Kredi Güven Raporu ile aklındaki krediye ulaşmak bu kadar kolay, hadi başlayalım!
Hemen Başvur
Kredi Güven Raporu’nda seni neler bekliyor?
Daha fazla detay için Kredi Güven Raporu videosunu izleyebilirsin
anlaşamalı olduğumuz bankalar
İhtiyaç kredisi başvurunu ileteceğimiz ve anında kredi kullanabileceğin bankalar
Kredi Güven Raporu rehberi

Başvuru yaptığın an itibari ile senin verilerinle kredi profilini analiz eden, diğer tüm müşterilerin durumları ile karşılaştırarak senin nasıl kredi alabileceğini söyleyen Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş kredi raporudur.

Kredi Güven Raporu kullandığı yapay zeka teknolojisi ve kredi uzmanları ile birlikte hazırlanan geniş kapsamlı yüksek teknolojili bir rapordur. Bugün için kredi almanı sağlayacak bütün ihtimalleri derinden inceleyerek analiz eder ve sana sunar. Onbinlerce müşterimiz gibi sen de istediğin krediye böylece ulaşabilirsin.

Türkiye’de kredi veren bütün bankaların, bütün şubelerinin ve bütün kredi verme kanallarının krediye kadar verme koşulları birbirinden farklı. Elbette sana uygun kredi verebilen bir yer olabilir, Kredi Güven Raporu senin erişemediğin tüm alanlardaki değerlendirme kriterlerini inceleyecek. Yine de olmuyorsa hiç sorun değil. Neleri düzeltmen gerekiyor, nasıl kredi alabilirsin bunları anında göreceksin.

Kredi Güven Raporu’nu satın aldığında 30 saniye içinde hazırlanacak ve göreceksin. Daha sonra ulaşmak istersen internet sitemizden üye girişi adımından girebilir ve raporuna ulaşabilirsin.

Kredi Güven Raporu 15 gün süre ile güncelliğini koruyacaktır. 15 günün ardından hem senin finansal verilerin değişeceğinden hem de piyasadaki kredi verme koşulları değişeceğinden yenisini alman daha sağlıklı olacaktır.

Kredi Güven Raporu’n öncelikle senin bankaların gözünde ne kadar güvenilir bir müşteri olduğunu ölçer ve sana söyler. En üst kısımda ne kadar güvenilir olduğunu görebilirsin. Ardından sana onaylanabilecek kredi tekliflerini ve kredi kartı tekliflerini gösterir. Şu anki finansal yapını yorumlar ve iyi yaptıklarını, yapman gerekenleri senin için listeler. Nasıl kredi alabileceğini anlatır.

Kredi Güven Raporu’nun güncel fiyatı 299₺’dir.

Hayır düşmez. Kredi Güven Raporu tıpkı bankalar gibi tüm finansal verilerinizi değerlendirir ancak bir kredi başvurusu yapmaz. Dolayısıyla kredi puanınızı düşürmeden kredi başvurunuzun nasıl sonuçlanacağını öğrenebilirsiniz.

Kredi notu geçmişte kullandığınız kredi ve kredi kartlarına ait bir öngörü verir. Kredi Güven Raporu ise şu an için kredi alıp alamayacağınızı, alabiliyorsanız hangi limitte olacağını, hangi bankanın onaylayabileceğini, kredi alamıyorsanız neler yapmanız gerektiğini ve istediğiniz krediyi nasıl alabileceğinizi söyler.

Kredi Profili kredi başvurusu yapmadan önce hangi bankanın sizin kredi başvurunuzu onaylayabileceğini, hangisinden daha ucuz ve kolay kredi alabileceğinizi söyler.

Kredi Güven Raporu ise neden kredi alamadığınızı, neyi veya neleri düzeltmeniz gerektiğini, nasıl kredi alacağınızı, alabileceğiniz kredinin limitinin ne olması gerektiğini, başvurunuzu nasıl yapmanız gerektiğini değerlendirir ve yönlendirir.

Eğer en uygun ve ucuz krediyi arıyorsanız Kredi Profili’ni, eğer istediğiniz kredi onaylanmıyorsa nasıl onaylanacağını öğrenmek için Kredi Güven Raporu’nu satın almalısınız.

Kredi uzmanı sadece Kredi Güven Raporu satın aldıktan sonra sizi arayacaktır. Genellikle rapor aldıktan sonra bir kaç saat içinde sizi ararlar. Ancak unutmamak gerekir ki kredi uzmanları iş günlerinde ve saatlerinde (Pazartesi - Cuma günleri 09:30-19:00) aralığında çalışmaktalar ve sizi bu süre aralıklarında arayacaklar.
ihtiyaç kredisi maliyet tablosu ve örnek hesaplama
Min. Tutar Max. Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maaliyet Oranı Max. Yıllık Maaliyet Oranı
250,00 TL 1.000.000,00 TL 1-36 Ay %0,01 %156,47
Örnek: 36 Ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi/finansmanı çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz/kar payı oranına göre aylık taksit ödemesi 277,78 TL, banka tahsis ücreti 57,50 TL, yıllık maliyet oranı ise %0,39 TL’dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 10.057,50 TL’dir.