kredi

Ücretsiz Üyeliğinizi
Oluşturun!

Bilgilerinizi girin ve tamamen
ücretsiz üyeliğinizi
hemen oluşturun.
kredi

99₺ Rapor Ödemenizi Tamamlayın!

Güvenli ödeme ile
ödemenizi tamamlayın ve
bilgileri onaylayın.
kredi

Raporunuzu
Görün!

Yapay zeka ve kredi uzmanlarının değerlendirmesinin ardından raporunuzu 1 saat içinde görüntüleyin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin en çok sorduğu soruları derledik ve sizin için cevapladık.

Kredi Raporu ile Kredi Alabilir miyim?

İster ihtiyaç kredisi, ister taşıt kredisi, isterseniz de borç kapama kredisine İnteraktif Kredi Güven Raporu ile anında başvurun.

Kredi Onaylanır mı?

Türkiye'de toplamda 54 banka bulunuyor. Bu bankaların toplamda 9942 şubesi mevcut. Her banka hatta şube kendi kriterlerine göre kredi başvurularını değerlendiriyor. Yani bir bankanın onaylamadığı bir krediyi başka bir banka onaylayabiliyor.

İnteraktif Kredi Güven Raporu satın aldığınızda bilgilerinizi yapay zeka desteği ve kredi uzmanlarımız ile birlikte değerlendiririz. Rapor sonucunda nasıl kredi alabileceğinizi kolayca öğrenirsiniz.

Kredi Danışmanlık Neden Önemli?

Kredi raporunuz sonuçlandı ve artık krediyi kullanmaya hazırsınız. Bankalara olan başvurunuzda vereceğiniz evraklar ve yapacağınız görüşmeler de kredinin onaylanması için oldukça önemli bir etken.

Bu aşamadaki bürokrasinin sizin yerinize bir uzman tarafından çözülmesini isteyebilirsiniz. Kredi uzmanınız sizin için tüm süreci yürütür, imzanızı atar kredinizi kullanırsınız.

Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Kredi raporunuzu hazırlarken varsa şu anda ödemeye devam ettiğiniz bankacılık ürünlerinizin borçları yapay zeka aracılığı hesaplanır. Beyan ettiğiniz geliriniz ve yapay zeka tarafından teyit ettiğimiz geliriniz birleştirilir.

Sonuç olarak gelirinize oranla size ne kadar kredi çıkacağı hesaplanır ve kredi raporunuzda bunu anında görebilirsiniz.

Kredi Puanım Düşer mi?

İnteraktif Kredi Güven Raporu kredi başvurunuzu değerlendirirken sizin adınıza hiçbir başvuru yapmaz. Böylece kredi puanınız ve kredi alma ihtimalinizde herhangi bir değişim yaşamazsınız.

Hatta tüm kredi başvurularınızdan önce kredi raporunuzu kontrol etmeniz olumsuz sonuç almanızın önüne geçecek ve kredi puanınızı koruyacaktır.

Kredi Almak Herkesin Hakkı!

Siz de İnteraktif Kredi ile kredi raporunuzu alın, hemen kredi başvurunuz için ilk adımı atın