Komisyonla Kredi Almak İçin Doğru Adres!

Bankalar ve firmalar kredi verebilmek için kredi seçeneklerini arttırmaktadır. Bireysel ve kurumsal olarak çekilebilen kredi seçeneklerinden bir tanesi de komisyon ile kredi almaktır. Kredisi onaylanmayan veya bankaların kara listesinde yer alan kullanıcılar bu krediye başvuru yapabilmektedirler. Bankalarla birlikte bazı firmalar komisyon ile kredi verirler. Firmaların kredi imkanlarından faydalanmak için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. İnteraktif Kredi olarak bu yazımızda komisyonla kredi almak için doğru adres neresidir, firmalar güvenilir mi gibi sorulara yanıtlar vereceğiz.

Ön Ödemesiz Komisyonla Kredi

Bankalarda bulunan çeşitli krediler kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda verilmektedir. Kredi çıkmamasının sebebi kredi notunun yetersizliği, gelir yetersizliği veya çekilmek istenen kredi miktarının yüksek olması olabilir. Aynı zamanda bankaların kara listesinde yer alan kullanıcılar bu kredi seçeneklerinden faydalanamazlar. Ön ödemesiz komisyonla kredi veren firmalar kredi notunuzu yükseltmeye yardımcı oluyor ve kredinizin onaylanması için sizlere destek oluyorlar. İnteraktif Kredi, ön ödemesiz komisyonla kredi seçeneklerinde bireysel kredi notunuzu iyileştirmek için çeşitli raporlarla analiz yapar ve bunları farklı bir perspektiften sizlere sunarlar. Daha kolay kredi çekmek için bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Yazımıza kredi veren firmaların güvenilirliği ve şartları ile devam edelim.

Komisyonla Kredi Veren Firmalar Güvenilir Midir?

Bankalardan kredi çekemeyen veya kredisi onaylanmayan kullanıcılar alternatif yollara başvurmaktadırlar. Acil nakit ihtiyaçlarında banka dışında yollara başvurmak istemeyen kullanıcılar kredi danışmanlık hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Peki, komisyonla kredi veren firmalar güvenilir mi? Kredi danışmanlık firmaları bankalar ile anlaşma sağlayarak kredinin onaylanmasını sağlarken çıkan paradan komisyon alarak çalışırlar veya belirli anlaşmaya göre ücret alırlar. Acil nakit ihtiyacında kullanıcılar her bulduğu danışmanlık firmasını tercih etmemelidir. Bazı firmalar danışmanlık hizmeti adı altında dolandırıcı olabilirler. Krediler sizlerle iletişim kurarlar ve sorumluluk kabul etmezler, kredi sizin adınıza başvurulur. Kredi danışmanlık hizmeti veren firmaların geçmişini, belgelerini ve veri aldıkları yerleri incelemeniz gerekmektedir. Bu bağlamda İnteraktif Kredi 2015 yılında KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. ile Findeks İş Ortağı olarak kredi raporlarını, ihtiyaca yönelik koşullarla birleştirerek nasıl kaynak yaratabileceğiniz konusunda teknolojik çözümler sunmakta ve 2019 yılında kuluçka merkezleri sıralamasında ilk 5’te yer alan İTÜ Çekirdek’ te seçilen girişimlerden bir tanesidir. Kredi çekmeden önce İnteraktif Kredi gibi belgelerle sizlere yardımcı olan gerçek firmaları tercih etmeniz iyi olacaktır.

Komisyonla Kredi Veren Firmaların Şartları Neler?

Kredi almak için kullandığını firmaların gerekli koşulları bulunmaktadır. Bazı güvenilir olmayan firmalar hiçbir belge talep etmezler, bunlara dikkat etmelisiniz. Peki, komisyonla kredi veren firmaların şartları nelerdir? İnteraktif Kredi, almak istediğiniz raporları iş ortağımız Findeks’ten kredi sicilinizi alarak oluşturur. Bununla birlikte sahip olduğunuz mesleki koşulları, gelirinizi ve bankaların kredi şartlarını dikkate alarak raporlarınızı tamamlarız. Rapor sonuçlarınız SMS ve e-posta yoluyla iletilir. Uzman ekibimiz sizleri bankalara yönlendirir ve bu aşamada yapmanız gerekenleri sizlere iletir.

Banka şubelerinde dolaşmadan nasıl kredi alacağınızı, kredi limitinizi ve nasıl kredi notunuzu yükselteceğinizi detaylı bir şekilde inceleyip sizlere fayda sağlayacak İnteraktif Kredi’yi tercih edebilirsiniz.