İnteraktif Kredi | Kredi Almak Herkesin Hakkı
Kira Raporu
Kiracını kolayca araştır!
Kiracınızın sistemimiz tarafından doğrulanan TC kimlik numarası ile ödemelerine gösterdiği sadakati dakikalar içerisinde kira raporuyla görüntüleyebilirsiniz. Evinizi, iş yerinizi kiraya verirken nelere dikkat edeceksiniz, kiralama limitiniz ne olmalı, kefil almanız gerekiyor mu gibi konulara finansal tavsiyeler alarak karar verebilirsiniz. Üstelik dakikalar içinde, çünkü zamanınız bizim içinde değerli olacak.
İnteraktif Kira Raporu Nedir?
Kira Raporu, mülk sahiplerinin kiracım kim, kiramı zamanında öder mi, biriktirip kaçar mı, mülküme zarar gelir mi gibi baş ağrıtan sorularını dakikalar içersinde cevapladığımız yep yeni bir finansal risk raporudur.
Kiracıysanız sizin gerçekte kim olduğunuzu, ödemelerinize gösterdiğiniz sadakati, kimseye borçlu kalmayan güvenilir potansiyel bir müşteri olduğunuzu kanıtlayacağız. Siz de belki de yüksek depozito yerine daha düşük depozito önerebilir ya da güvenilir kiracının düşük kiralama avantajlarından faydalanabilirsiniz.

İNTERAKTİF KİRA RAPORUYLA YAPABİLECEKLERİNİZ

 1. Kiracını Kolayca Araştır

  Kiracınızın sistemimiz tarafından doğrulanan TC Kimlik ve cep telefonu numarasıyla ödemelerine gösterdiği sadakati dakikalar içerisinde İnteraktif Kira Raporu'yla görüntüleyebilirsiniz. Evinizi, iş yerinizi kiraya verirken nelere dikkat edeceksiniz, kiralama limitiniz ne olmalı, kefil almanız gerekiyor mu gibi konulara finansal tavsiyeler alarak karar verebilirsiniz. Üstelik dakikalar içinde, çünkü zamanınız bizim içinde değerli. Hemen Başvur!

 2. İyi kiracıyı güven puanıyla seç

  Kiracınızın artık bir güven puanı olduğunu biliyor musunuz? İnteraktif Kira Raporu'yla kiracınızın ödemelerine gösterdiği sadakate ve beyan ettiği bilgilerin doğruluğuna bakarak puanlıyor ve güveni ölçüyoruz. İyi mülk sahipleri ile güvenilir kiracıyı böyle buluşturuyoruz. Karar vermek için yüksek Güven Puanı yeter. Hemen Başvur!

 3. Ödemeyen, geç ödeyen kiracıyı tanı

  Eski kiracıyla yeni kiracıyı birbiriyle karıştırmayın. Artık güvenilir kiracıyı tanımanın kolay bir yolu var. İnteraktif Kira Raporu'yla kiracınızın ödemelerine bakarak gecikmelerini inceleyebilir, borç takiplerine ve kiralayabileceği limitlere bakarak kiranızı garantileyebilirsiniz. Biz güvenilir kiracıyı seçerken siz uzun yıllar sürecek ilişkiler kurun. Hemen Başvur!

 4. Depozito yerine Senet Önerebilirsin.

  Evimi, iş yerimi koruyacağım diye yüksek depozito istediniz ancak kiracı bulmakta zorlanıyorsunuz. Daha önceki kiracılarınızın verdiği zararı karşılarken canınız yandı ve bir daha aynı şeyi yaşamak istemiyorsunuz. Güvenilir kiracıyı seçerken İnteraktif Kira Raporumuz'a bakın. Zarar etmenizi engelleyebiliriz. Belki de farklı ödeme araçları ile mülkünüzü korumanın başka bir yolu vardır. Boşta duran mülkünüz sizi zarara uğratmasın. Hemen Başvur!

İnteraktif Menü