Güvenli Kiralama için Kira Raporu

Güvenli kiracı ile iyi mülk sahibini buluşturur!

İsterseniz nasıl bir kiracı olduğunuza bakın,
İsterseniz yeni alacağınız kiracınızı araştırın.

İnteraktif Kira Raporu

Artık ev veya işyeri kiralarken iyi kiracı seçmeyi, iyi bir mülk sahibi ile karşılaşmayı şansa bırakmaya gerek yok!

Ev Sahibiyseniz

Kiracınızın kişisel bilgilerini ve güncel cep telefonunu sistemimiz tarafından doğrulayabilirsiniz. Ardından geçmişte yaptığı ödemelere olan sadakatini görüntüleyerek anında karar verebilirsiniz.

Emlak Ofisiyseniz

Kiralama yapmak isteyen müşterinizi tanımak için evrak istemek ve istihbarat yapmak gibi zor ve zahmetli işlere artık gerek yok. Birkaç saniyede güvenli kiracı ile mülk sahibini buluşturabilirsiniz.

Kiracıysanız

Sizin gerçekte kim olduğunuzu, ödemelerinize gösterdiğiniz sadakati, kimseye borçlu kalmayan güvenilir potansiyel bir müşteri olduğunuzu artık saniyeler içinde kanıtlayabilirsiniz.

Ücretsiz Üyeliğinizi Oluşturun!

Bilgilerinizi girin ve tamamen ücretsiz üyeliğinizi hemen oluşturun.

49₺ Rapor Ödemenizi Tamamlayın!

Güvenli ödeme ile ödemenizi tamamlayın ve bilgileri onaylayın.

Raporunuzu Görün!

Yapay zeka ve karar motorlarınun değerlendirmesinin ardından raporunuzu anında görüntüleyin!

Kira Raporu Hakkında Merak Edilenler

Raporda Neler Var?

İnteraktif Kira Raporu ile güven puanı, güvenli olup olmadığı, gelir tahmini, gelire göre borçlanma oranı, mülk sahibi ve emlak ofisleri için karar tavsiyesi, kiracılar için öneriler ve karar vermeyi kolaylaştıran daha bir çok veri bulunuyor.

Bu verilerin tamamı oluşturulurken Findeks'ten geçmiş bankacılık verilerini KVKK kapsamında alıyoruz. Ardından İnteraktif Kredi'de geliştirdiğimiz yapay zeka modülleri ile güvenli müşteriyi ayrıştırıyoruz.

Emlak Ofisleri için Sistem Var mı?

İnteraktif Kredi'nin emlak ofisleri ve gayrimenkul kiralama firmaları için sistemi hazır ve tüm Türkiye'de kullanıma hazır durumda. Şimdiden bir çok ünlü firma kullanmaya başladı bile.

Emlak ofislerine ve gayrimenkul kiralama firmalarına özel sistemimizden özel fiyatlarla faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bize Ulaşın

Kira Raporunu Nasıl Göreceğim?

Kira raporunuz anında sonuçlanır ve size hem sms göndererek, hem mail atarak bilgi veririz. İnternetinizin olduğu her yerde İnteraktif Şube'mizi ziyaret ederek raporunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Eğer emlak ofisi iseniz bayilere özel ekranımızdan müşterilerinizi görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz.