İnternot

İnternot Kredi'nin Pusulası

İnternot - Kredinin Pusulası Nedir ?

İnternot; bireysel veya ticari müşteriler için mevcut dönem içerisinde kredi alıp alamayacağı konusunda geçeğe en yakın sonuçlar veren Türkiye’nin ilk online kredi danışmanlık ürünüdür.

İnternot size özel kredi değerlendirmesi yaparken tıpkı bankalar gibi Kredi Kayıt Bürosu A.Ş (Findeks)'den aldığı geçmiş ödeme bilgilerinizi mevcut mali yapınızla birleştirir ve ülkemizde kredi veren bankaların kredi politikalarına göre yorumlayarak size gerçeğe en yakın sonucu verir. Böylece hiçbir bankaya kredi başvurusu yapmadan kredinizin sonucu ile ilgili sonuç almış olursunuz. İnternot - Kredinin Pusulası sayesinde kredi puanınız düşmeden, olumsuz kredi başvuruları oluşturmadan istediğiniz kredinin nasıl sonuçlanacağını öğrenebilirsiniz.

İnternot - Kredinin Pusulası

Mevcut dönemde kredi alabiliyorsanız;

 1. → Hangi limitlerde kredi alabilirsiniz ?
 2. → Size en uygun faizli ve masraflı kredi hangisi ?
 3. → Borç kapama mı yapmanız daha sağlıklı olur yoksa nakit mi ?
 4. → İstediğiniz limitte kredi onaylanabiliyor mu ?
 5. → Başvuruyu hangi koşullarla nasıl yapmanız gerekiyor ?
 6. → Kredi başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerekiyor ?

Mevcut dönemde kredi alamıyorsanız;

 1. → Hangi şartları sağlarsa yeniden kredi alabilirsiniz?
 2. → Hangi adımları atmanız gerekiyor ?
 3. → Ne kadar zaman sonra kredi alabilirsiniz ?
 4. → Alabileceğiniz kredinin en düşük ve en yüksek limitleri nelerdir?
 5. → Kredi almanızda size neler kolaylık sağlar ?

gibi soruların yanıtlarını sadece bir kaç saat içinde öğrenebilirsiniz.

İnternot - Kredinin Pusulası size özel bu değerlendirmeleri yaparken kredi başvurusunda temel kararı oluşturan; mevcut geliri, sgk-bağkur süresi, çalışma koşulları, mesleği, iş yerinin güvenilirliği, yaşı ve diğer demografik bilgileri ile beraber değerlendirildiği için gerçeğe en yakın sonuca ulaşılmış olursunuz.

İnternot - Kredinin Pusulası ile, içinde bulunduğumuz dönemde kredi alma ihtimali yüksek çıkan müşterilerimiz için kredi danışmanlık hizmeti vererek uygun görülen limitleri yine müşteri için uygunluk verecek bankalardan kullanılması için gerekli çalışmaları yapabiliriz. Bu işlem için sadece danışmanlık sözleşmesi imzalamanız ve beklemeniz yeterli olacaktır. Kredi uzmanlarımız sizin için uygun görülen krediye sizi ulaştırana dek çalışacak ve kredi onaylanmadan sizden hiçbir ücret talep etmeyecekler!

Eğer an itibari ile kredi alamıyorsanız, neler yaparak en yakın zamanda hangi limitlerde nasıl kredi alabileceği konusunda bir rapor hazırlarız. Bu raporu internet sitemizdeki interaktif şubeye giriş yaparak görüntüleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Raporunuza mobil telefonunuzdan ulaşabileceğiniz gibi sms ile de sonuç bildireceğiz. İsterseniz müşteri hizmetlerimizi arayarak raporunuz hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Kredi almanın en kolay yolu İnternot; Kredinin Pusulası ile istediğiniz krediye ulaşmanın bedeli sadece 69 TL ! Sizde hemen ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenmek için İnternot; Kredinin Pusulası satın alın!

2 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 2 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 888 00 10 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 08:30-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.