İnteraktif Kredi Hakkında
İnteraktif Kredi
İnteraktif Kredi
Biz bir banka değiliz, zaten özgürlüğümüzün ana nedeni bu!
Daha fazla veri değerlendirerek her kullanıcımızın hızlı, ucuz ve kolay finansmana erişmesini sağlayan yeni nesil bir kredi skorlama şirketiyiz. Kişiye özel ürettiğimiz skorlarla bankaların ve finansal kurumların kullanıcımıza özel teklifler sunmasını sağlarız.
Kredi notun mu düşük, kredi başvuruların onaylanmıyor mu veya kredi teklifi alamıyor musun? Hiç sorun değil. Sana özel çözümlerimiz var. Sen krediye ulaşana kadar yanındayız, birlikte hareket edeceğiz!
İnteraktif Kredi’nin amacı, hepimizin ihtiyacı ve hakkı olan krediyi almasını sağlamaktır. Çünkü kullanıcılarının bir kredi notundan fazlası olduğuna inanır, sadece geçmiş kayıtlara bakmaz. Hayallerini gerçekleştireceği finansmana erişmesi için geleceğin teknolojisini bugüne taşır.
900.000+ Kullanıcı
Kredi almak herkesin hakkı sloganı ile 2017 yılında yola çıktık. Altyapımızı kurarken günümüzün en önemli konusu olan veriye odaklandık. Daha fazla veri ile yeni nesil değerlendirme kriterlerini birleştirdik. Sürekli kredi almanın koşullarını ve inceliklerini araştıran yapay zeka modelimiz ile kredi almayı 900.000+ kullanıcımız için şimdiden kolaylaştırdık!
10+ Şirket
Şirketler için karar vermeyi kolaylaştıran sistemimiz ile, vadeli çalışacağın bir müşterin varsa, bir ev araba ya da eşya kiralama işi yapıyorsan, müşterinin güvenilir olup olmadığını anında öğrenebilirsin!  Teminat, kefil, depozito gerekliliğini hatta hangi limitlerle çalışman gerektiği konusunda bile şirketine özel anında önerilerde bulunuruz.
10+ Banka
Sana özel avantajlı, hızlı ve kolay kredi teklifleri alabilmen için, sistemimizde Türkiye’nin en büyük ve köklü bankları teklif vermeye devam ediyor. Her geçen gün yeni nesil skorlama sistemimize yeni bankalar ve banka ürünleri eklenmeye devam ediyor.
İnteraktif Kredi Yasal Mı?
İnteraktif Kredi İstanbul Ticaret Odasına 85502-5 sicil numarası ile kayıtlı resmi bir kurumdur.
Detaylar
Nasıl Çalışır?
Oldukça kolay! Ücretsiz üye ol ve profilini oluştur. Onlarca bankadan teklif al!
Detaylar
İnteraktif Kredi Haberleri
İnteraktif Kredi için basında yer alan haberlerimizi buradan görebilirsiniz.
Detaylar
Hikayemiz
İnteraktif Kredi’yi nasıl kurduk? Hikayemizi merak ediyorsan detaylar burada.
Detaylar
Ödüllerimiz ve Başarılarımız
2017’den bu yana ödüllerimiz ve başarımızı taçlandırdığımız başarılarımızı görün.
Detaylar
Ekibimiz
Teknolojimizin arkasında, güçlü bir lider takımı ve birbiriyle uyumlu ekibimiz var.
Detaylar
İnsan Kaynakları
Geleceğin teknolojisini işini bilenlerle inovasyon yaratıyor, yeni liderlere yol açıyoruz.
Detaylar
Yatırım
Yatırımcılarımıza güvenli ve yüksek getirili yatırım seçeneği sunuyoruz.
Detaylar