İnteraktif Kredi'yi Tanıyın

2010 yılında İnteraktif Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. olarak kurulduk. 2017 yılında yeni birimlerin katılımı, yeni sermaye artırımları ile İnteraktif Kredi A.Ş olarak büyümeye devam eden finans piyasalarında yetkili hizmet veren Türkiye'nin ilk ve en büyük kredi danışmanlık kurumuyuz.

İnteraktif Kredi'nin faaliyetlerinin dayandığı yasal koşullar BDDK'nın yayınladığı 5 Kasım 2011 tarih ve 28106 sayılı Destek Hizmetlerinin Sağlanması ile ilgili yönetmelikte belirtilmiştir. Faaliyetlerimizi bu çerçevede yürütmekteyiz. Faaliyet alanımız bankaların bireysel ve ticari nitelikli ürünlerinin satışı ve pazarlanmasıyla müşterilerin banka ürünleri konusunda danışmanlık almasının sağlanmasıdır. ITO (İstanbul Ticaret Odası) 85502 sicil numaralı kaydında da faaliyet konularımız ve verdiğimiz hizmetler açıkça belirtilmiştir ve bütün işlemlerimiz tamamen yasaldır.

Krediler konusunda Türkiye'nin en uzman, en eski, en kurumsal ve en köklü danışmanlık kurumu olan İnteraktif Kredi, 2010 yılından itibaren sektörün öncüsü ve belirleyicisi konumundadır. 2015 yılında yüksek maliyetli teknolojik yatırımlar yaparak Türkiye'de ilk defa uygulanan İnternot - Kredinin Pusulası ile bireysel ve ticari kredi almak isteyen müşteriler için bankalara başvuru yapmadan gerçeğe en yakın sonucu alabileceği online kredi danışmanlık ürününü piyasaya sürmüştür. 2010 yılından itibaren devam eden faaliyetlerimizde 15.000'den fazla müşteriye kredi danışmanlığı yaparak istedikleri kredilere ulaşmaları konusunda yardımcı olduk. 2015 Kasım ayında başlattığımız İnternot - Kredinin Pusulası ile 120.000'den fazla müşterimizin kredi alması konusunda yol gösterici olduk. İsteyen müşterilerimizin kredisinin kullanılması aşamasına kadar hizmet vermeye devam ettik.

Faaliyetlerimiz, kurumsal yapımızın desteği ve yönetim kurulumuzca belirlenen yol ve yöntemlerle yine sektörden gelen, deneyimli ve aynı zamanda üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş çalışanlarımızca yürütülmektedir.

İnteraktif Kredi olarak bağlı bulunduğumuz BDDK nın Destek Hizmetleri sağlanması ile ilgili yasal düzenlemesi, mevduat toplanması haricinde:

- Kredili Mevduat Hesabı

- Kredi Kartı

- Tüketici Kredileri

- Konut Kredileri

- KOBI Kredileri

- Ticari Krediler

gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinin mutabakat sağlanılan banka adına satış ve pazarlanmasına imkan tanımaktadır. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'na aykırı olmamak koşulu ile İnteraktif Kredi'nin bankalara ait ürünleri pazarlanması konusunda onay almıştır ve Resmi Gazete'nin 30 Mayıs 2017 tarihli ve 425 No'lu sayfasında yayımlanmıştır.

İnteraktif Kredi olarak biz 2017 yılı itibari ile Genel Müdürlük, İstanbul/Mecidiyeköy ve İzmir/Bayraklı şubeleri ile yerleşik olup bütün Türkiye'ye hizmet vermektedir. Yakın zamanda yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz teknolojik yatırımlarla müşterilerimizin hayatına kolaylıklar getirmeyi hedeflemekteyiz.

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.