İnsan Kaynakları

Kredi'nin Pusulası'

Bir liderin özellikleri nelerdir?

Türkiye’nin lider danışmanlık kuruluşu İnteraktif Finansal Hizmetler, ruhunda liderlik olan, kendisini sürekli geliştiren, yeri geldiğinde eleştiren, bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kendisine yatırım yapmış, tecrübe ve bilgi birikimini ortak hedefler doğrultusunda harcayabilecek yeni takım arkadaşlarıyla çalışmaktan her zaman mutluluk duymaktadır.

Biz İnteraktifliler, hedeflerimizin ortak olduğunun bilinciyle hareket etmekten büyük zevk alırız. Hep birlikte toplumumuzu ve ülkemizi daha güzel yarınlara taşıyabilecek alternatif çözümler üretir, toplumumuzdaki bireylerimizin yüzlerine bir gülücük daha ekleyebilmenin hayalini kurarız.

Eğer ki siz de mutlu bir iş yaşantısının kişinin sevdiği, kendisini geliştirebildiği, ekip ruhuyla çalışabildiği bir ortamdan geçtiğine inanan, başarıya aç, İnteraktif Kredi’yi en mükemmele doğru ileriye taşıyabilecek çalışma azmine ve yeteneğe sahip olduğunu düşünenlerdenseniz, açık pozisyonlarımızdan yetenek ve ilgi alanına uygun olanına hemen başvurabilirsiniz.

Açık pozisyonlarımızı görmek için buraya tıklayın

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.