Kredi Danışmanlığı

Kredi'nin Pusulası'

Ülkemizde kredi kurumlarıyla, yani bankalarla tanışmayan hane sayısı neredeyse yok seviyesindedir. Yaklaşık 60 milyon civarı kredili ürün kullanımıyla ülkemizdeki finans hareketlerinin çok büyük bir çoğunluğu bankalar aracılığıyla dönmektedir. Bireysel veya ticari olarak kredi ihtiyacımız olduğunda da ilk adresimiz bankalar oluyor. Ancak bankalar hangi koşullarda kredi veriyor ? Her banka herkese kredi verir mi ? Bütün bankalar aynı limitlerde mi kredi veriyor ? Bankaların kredi verirken değerlendirdiği etkenler nelerdir ? Hangi bankanın ne kadar kredi vereceğini, bu kredilerin en uygunu hangisinin olacağını nasıl öğrenebiliriz ? gibi sorular kredi ihtiyacımız olduğunda gittikçe artıyor fakat bir yanıt bulamıyoruz. Özellikle kredi başvurusu yaptığımız banka başvurumuzu olumsuz gördüğünde nasıl bir yol izlemeliyiz, başka bankadan kredi alabilir miyiz gibi bir çok yeni belirsiz durumla karşılaşıyoruz.

Her banka kredi değerlendirmesi yaparken her müşterisi için kriterleri ayrı değerlendirir ve farklı koşullara dikkat eder. Yani bazı bankaların size olumsuz yanıt veriyor olması diğer bankaların da size kredi vermeyeceği anlamına gelmez. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta var; yapacağınız her kredi başvurusu bankaların kendi içersindeki değerlendirme kriterlerinde olumsuz sonuçlar doğurabileceği gibi, gideceğiniz diğer bankada da bir önceki bankaya yaptığınız olumsuz sonuçlanan başvurunuz görüneceği için kredi alma ihtimaliniz neredeyse yok gibidir. Yani hangi bankaya ne zaman ve hangi koşullarda kredi başvurusu yapacağınız istediğiniz kredinin onaylanmasında en önemli etkendir.

Peki hangi banka hangi müşteriye nasıl kredi veriyor ?

İşte bu sorunun cevabı aslında istediğiniz krediyi almanızı sağlayacak cevaplardan oluşuyor. Ancak ülkemizde kredi veren bankaların kredi değerlendirirken temel aldığı kriterler sabit değildir ve sürekli değişir. İşte bu yüzden bizim mevcut koşullarımızla bankaların o an itibari ile değerlendirme kriterlerinin uyuşması kredi almamıza olanak sağlar.

İnteraktif Kredi Almanıza Nasıl Olanak Sağlar ?

Kredi alma aşamasında en önemli 2 temel etken bulunuyor;

  1. → Müşterinin mâli yapısı ve borçlanma durumu,
  2. → Bankaların kredi değerlendirirken dikkate aldığı faktörler,

Kredi almaya karar verdiğinizde müşteri olarak sizin mali yapınızı ve borçlanma durumunuzu inceleyerek sizin durumunuzla eşleşecek banka ya da bankaları bulmak kredi almanıza olanak sağlayacaktır. İnteraktif Kredi , "İnternot - Kredinin Pusulası" ile bu hizmeti tüm müşterilerine vermektedir. "İnternot-Kredinin Pusulası" hizmetinden faydalandığınızda;

  1. → Mevcut mali yapınızla kredi alıp alamadığınız,
  2. → Türkiye'de size kredi verebilecek bankalar varsa hangi limit aralıklarının uygun olduğu,
  3. → Kredi başvurusunu hangi koşullarla yapmanız gerektiği,
  4. → Gelirinize göre borçlanma durumunuz ve yapmanız gerekenler,
  5. → Şu anda kredi alamayacak durumdaysanız en yakın ne zaman kredi alabileceğiniz,
  6. → Kredi almak için hangi yöntemleri izlemeniz gerektiği,
  7. → Hangi koşullarla başvuru yapmanız halinde yeniden kredi alabileceğinizi

2 saat içinde telefonunuza gelen kısa mesajdan ve İnteraktif İnternet Şubesi'nden görüntüleyebileceksiniz. Böylece kredi almak konusunda aklınıza takılan bütün soruların cevabını çok kısa bir sürede öğrenirsiniz. Yani bankalara herhangi bir başvuru yapmadan kredi alıp alamayacağınızı sadece 2 saat içinde öğrenebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak bu hizmet sadece İnteraktif Kredi tarafından sunulmaktadır.

"İnternot-Kredinin Pusulası" rapor sonucunuz değerlendirilirken bütün bankaların kredi verme koşulları göz önünde bulundurulur ve sizin mali yapınıza uygun banka/bankalar değerlendirilir.

Rapor sonucunda kredi başvurunuz olumlu görüldüğünde İnteraktif kredi uzmanlarımız sizi arayarak, kredi başvurunuzu İnteraktif Kredi üzerinden devam etmeniz halinde size sunacağı avantajlardan bahsedecektir. Mevcut mali yapınızdaki size uygun görülen kredi koşulları uygun olduğunda danışmanlık sözleşmenizi imzalayabilir, kredi başvurunuzu kredi uzmanlarımıza bırakabilir, kredinizin onaylanmasını bekleyebilir ve sadece bankaya imza atmaya giderek kredinizi rahatça kullanabilirsiniz.

"İnternot-Kredinin Pusulası" rapor sonucunu olumlu gelen müşterilerimizin kredi uzmanlarımızla çalıştığında elde edilen başarı %92'dir. Kredi uzmanlarımızdan alacağınız destek ile kredi başvurunuzun onaylanma ihtimali yükselecek, istediğiniz krediye ulaşmanız çok daha zahmetsiz ve kolay olacaktır.

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.