FinCheck

FinCheck ile Kredi Alamayan Kimse Kalmasın

Acil nakit ihtiyacınız oluşmuş olabilir. Ya da hayata geçirmek istediğiniz bir proje, geliştirmeyi düşündüğünüz bir yatırımınız olabilir. Ve bunlar için belirli bir nakit ihtiyacınız, dolayısıyla kredi alma isteğiniz doğmuş olabilir. Ancak, bir şekilde önceki finans hamleleriniz ya da mevcut bakiyeleriniz nedeniyle, yaptığınız kredi notu öğrenme ve kredi puanı hesaplama işlemleri sonucunda tarafınıza kredi çıkmıyor olduğunu görebilirsiniz. Fakat hazırladığınız iş takvimine göre mutlaka bu krediye ulaşmanız gerekiyorsa, bankalar kredi vermiyor deyip hayallerinizi ertelemek yerine bir profesyonelin desteğini almanızda fayda ve çözüm olabilir.

“Kredi alamıyorum diyen kalmayacak" sloganı ile yola çıkan Fincheck; içinde bulunduğu dönem itibari ile kredi alamıyorum diyen tüketicilerin belirlenen bir zaman periyodu içinde banka ürünleri ve gelir durumları düzenlenerek talep edilen miktara en uygun krediyi bankaların sunduğu kredi imkanları ile değerlendiren İnteraktif Finansal Hizmetler'e ait danışmanlık hizmetidir.

Finans sektöründe "kredi sicili olumsuz" olarak bilinen ancak halk arasında “kara listede olmak” denilen, kredi notunun kredi almaya uygun olmaması sonucu bankalar kredi vermiyor olabilir. Bu durum Fincheck servisi ile belirlenen vadede yapılacak profesyonel finans desteği sayesinde kolaylıkla aşılabilmektedir. Findeks kredi notuna etki eden tüm bu veriler, güncel banka kriterleri ile birlikte değerlendirilerek kredi notu sorgulama aşamasında tüketicinin bankalar tarafından “güvenilir” statüsünde yer almasını ve en uygun kredi veren banka ile işlemlerini sorunsuzca halletmelerini sağlamak üzere değerlendirilmektedir.

Böylece; Fincheck servisi tarafından sağlanan finansal eylem planı sayesinde kredi puanı hesaplama ve kredi notu sorgulama işlemlerinde oluşmuş olumsuz durum olumluya çevrilebilir, en uygun kredi veren banka hangisi gibi strese ve zaman kaybına yol açan sorularla hiç karşılaşmadan gereken nakit ihtiyacı karşılanabilir, planlarınızın aksamasının önüne geçilebilir.

Fincheck servisi ile talep edilen kredi miktarı baz alınarak;

  1. → Güncel banka koşulları,
  2. → Kullanılan risk limitleri,
  3. → Oluşacak risklerin yönetimi,
  4. → Çalışma bilgileri ve
  5. → Gelir - teminat durumları incelenerek aylık periyotlarda kredi puanı sorgulama işlemleri gerçekleştirilerek tüketiciye bir raporlama sunulur.

Fincheck sayesinde önerilen yönlendirmelere uyulması durumunda belirlenen vaded ve miktarda kredinizin olumlu sonuçlanmasında son derece etkilidir. Böylece bankalardan ret cevabı alınmasının önüne geçilmiş senetle kredi gibi sonucu olmayan yollara başvurulmasından kaçınılmış ve işlemler sistemli ve bankaların derecelendirme sistemlerine uygun bir şekilde yönetilmiş olacaktır.

1 Saatte Sonuç

İNTERNOT; Kredinin Pusulası raporunuzu satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde raporunuz hazırlanmaktadır.

Almak İstediğin Kredi Burada

Kredi alabilirmiyim diye düşünmeyin. Almak istediğiniz kredi burada.

Hızlı Destek

0850 441 1 666 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.