İnteraktif Kredi - 04 Haziran 2024

Web sitemiz üzerinden, sosyal medya ve birçok kaynaktan çeşitli sorular alıyor ve hepsini karşılamaya çalışıyoruz. Yanıtlanması istenen ve merak edilen konuları bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

En merak edilen konu başlıkları:

  • İnteraktif Kredi, kredi veriyor mu?
  • İnteraktif Kredi ne işe yarıyor?
  • İnteraktif Kredi Kredi Güven Raporu nedir?
  • İnteraktif Kredi yasal mı? 

Sizlerden gelen sorular, süreçlerimizin iyileştirilmesine katkı sağladığı ve sizlerle iletişimimizi arttırdığı için bizi de mutlu ediyor. Keyifli okumalar dileriz.

İnteraktif Kredi, kredi veriyor mu?

En çok merak edilen konuların başında, İnteraktif Kredi, kredi veriyor mu? sorusu geliyor. Biz, “Kredi almak herkesin hakkı” mottosu ile yola çıkmış, finansal teknoloji şirketiyiz ancak kredi veren bir kuruluş değiliz. Bağımsızlığımızın temeli ve kredi kullanmak isteyen herkesin hakkını savunabilmemizin anahtarı da bu noktada gizli. İnteraktif Kredi olarak, kişi ve kurumlara kredi vermiyoruz. Ancak herhangi bir finansal kuruluşa gitmeden önce, İnteraktif Kredi’ye ücretsiz üye olarak, internet şubemizden işlemlerinizi gerçekleştirmenizi istiyoruz. Bunu neden yapıyoruz? Hemen açıklayalım: İnteraktif Kredi olarak, kullanıcılarımızın bilgilerini Findeks ve iş ortaklarımızdan aldığımız verilerle işliyoruz. İşlediğimiz verileri, yapay zeka odaklı, makine öğrenmesi sürecine dahil ederek, karar verme yeteneklerimizi destekliyoruz. Oluşturduğumuz güçlü teknolojik altyapımızı, profesyonel kredi uzmanlarımızın öneri ve tavsiyeleri ile zenginleştirerek, sizler için Kredi Güven Raporu oluşturuyoruz. Kredi Güven Raporumuzda, dahil olduğunuz kredi profilinin durumuna göre; size rehberlik eder, ihtiyacınız olan krediye nasıl kısa sürede ulaşacağınız yönünde önerilerde bulunuruz. Aynı zamanda kredi profillerine özel teklifleri bankalardan toplarız. Bu tekliflerin içerisinden de sadece onaylanabilecek olanları ilgili kullanıcımıza gösteririz.

Böylece, danışanlarımız fiziksel veya online olarak bankaları dolaşmaz, doldurulacak formlarla ve yüzeysel görüşmelerle vakit kaybetmezler. Kredi profilini bilmeden, bankalara kredi başvurusu yapıldığında; alınan her "red" yanıtının, Kredi Kayıt Bürosu'nda tutulan kredi notunuzu olumsuz etkileyerek, sizi zora sokacağı bilgisini de ekleyelim. İşte tam da bunun için varız. https://interaktifkredi.com.tr/sendebasvur Adresinden bizimle ilerlediğinizde, tüm süreci birlikte yönetir ve oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçeriz. Kredi uzmanlarımız sizinle özel olarak ilgilenir, bankalarla aranızda köprü kurarız. Finansal itibarınızı artırarak, avantajlı oranlarda, yüksek limit ve uzun vadelerde kredi ve cazip premium kredi kart teklifleri aldırır, kredinize ulaşmanızı sağlarız.

İnteraktif Kredi ne işe yarar?

Merak edilen diğer bir konu da İnteraktif Kredi ne işe yarar? sorusu. Geliştirdiğimiz iş modelimiz ile premium kredi kartlarına, yüksek limitli kredilere, istediğiniz zaman sahip olmanızı sağlayacak koşulları hazırlarız. Çünkü kendi yüksek ve sürdürülebilir finansal teknolojimizi üreterek, iddialı ve tecrübeli olduğumuz finans ve kredi uzmanlığımızı birleştirdik. Bizimle paylaştığınız bilgileri veriye dönüştürür, bu veriyi işler, güncel işbirlikleri ve ekonomik gelişmelerle eşleştiririz. Sonuç olarak, Türkiye’nin ilk ve en detaylı kredi güven raporunu oluştururuz. Raporumuzda yer alan kredi profilinizin ne anlama geldiğini sizlere anlatırız. Henüz bir bankaya kredi başvurusu yapmadan önce kredi kullanabilme ihtimalinizi gösteririz. Mevcut durumunuz kredi kullanmaya elverişli ise en ucuz, en avantajlı faiz oranlarına sahip, uygun vadeli, maliyeti düşük kredi alternatiflerini sunarız. Kredi kullanımına uygun olmayan bir profilde yer aldığınızda, uzman kredi danışmanlarımızın kullanıcılarımıza özel, birebir verdiği tavsiyelerle ilerlemelerini, krediye nasıl ulaşacağının yöntemlerini öğretiriz. Bununla beraber, İnteraktif Kredi’nin sadece danışanlarına özel, başvurabilecekleri, onaylanma ihtimali olan kredi tutarı ve vadenin olduğu en uygun kredi tekliflerini ve kredi kart önerilerini de almalarını sağlarız.

İnteraktif Kredi, Kredi Güven Raporu nedir?

Kredi güven raporu, İnteraktif Kredi’nin, kredi almayı baştan uca dijitalleştirdiği bir rapordur. Bireysel üyelerimize nasıl kredi alabilecekleri yönünde yol gösteririz. Firmalar için de müşteri seçiminde, güvenilir ticaret yapabilmelerini sağlayacak, limit ve vade konularında nasıl bir yöntem izlemeleri aşamasında karar desteği sunarız. 

Kullanıcılarımız interaktifkredi.com.tr adresine girip, kredi güven raporumuzu talep ettiğinde; arka planda yapay zeka sürecimiz işler ve kredi profilinizin ne olduğunu çıkartırız. İnteraktif Kredi Güven Raporumuzla 6 ayrı kredi profili oluştururuz:

  • Zayıf
  • Kritik
  • Riskli
  • Hassas
  • Güvenli
  • Mükemmel

İnteraktif Kredi olarak, başlangıç noktası ne olursa olsun, tüm kullanıcılarımızı bir üst profile ve nihayetinde Mükemmel profil kartına taşımayı amaçlarız. Türkiye'nin ilk ve en detaylı özelliklere sahip kredi güven raporumuzda, kullanıcılarımızın durumlarına uygun analizlerden oluşan, birçok başlık ve sonuç üretiriz. Her biri finans alanında eğitim almış, uzman danışman ekibimizle, oluşturulan her raporu titizlikle değerlendiririz. Değerlendirme sonucunda; rapor sahibine özel tavsiyeler, doğru yapılanlara dair tespitler, hatalarını düzeltecek önerilerimizi açıklarız. Kullanıcılarımızın profiline uygun, çıkma ihtimali yüksek, özelleştirilmiş, kredi ve kredi kartı teklifini ve diğer teklif alternatiflerini de beraberinde sunarız. İzlemeniz gereken adımları takip ederek, kredi profilinizi nasıl iyileştireceğinizi ve Mükemmel kredi profiline ulaşmanızın adımlarını öğretiriz.

İnteraktif Kredi yasal mı?

2017 yılından beri, 800.000’in üzerinde kullanıcı sayısına ulaşmış, kullanıcılarından aldığı bilgileri KVKK kurallarına uygun bir şekilde koruyan bir firmayız. Sayısız kredi güven raporu üreterek, kullanıcılarımızın finans kuruluşlarından talep ettiği krediyi sağlayabilmelerini amaçlayan yasal bir kuruluş olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı olan şirketimizle ilgili tüm bilgilere İTO kayıtlarından ulaşabilir, faaliyet alanımızı inceleyebilirsiniz.

Güvenilir ve yüksek teknolojili altyapı çalışmaları ile büyüyor; İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi, İTÜ Magnet ve İTÜ Arı Teknokent, Tübitak, Kosgeb, T-Gate, Work up ve Borsa İstanbul Özel Pazar gibi birçok kurum tarafından destekleniyoruz. Her geçen gün yeni bağlantılar kuruyor, işbirliği ve ortaklık sayımızı artırarak yolumuza devam ediyoruz. Tüm yasal süreçlere ve verilerin korunması prosedürlerine özen gösteriyor; KVKK, Etbis,, SSL, ISO 9001, ISO 27001, ISAE3402 gibi güvenlik protokollerine, ulusal ve uluslararası standartlara sahip olarak kendimizi sürekli güncelliyoruz. Bugün ve gelecekteki projelerimizi İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Arı Teknokent bünyesinde geliştirmeye devam ediyoruz.

İnteraktif Kredi ekibi olarak bu yazımızda “İnteraktif Kredi, kredi veriyor mu?" konusu hakkında merak edilen detayları seninle paylaştık. Amacımız, geleceğin finansal teknolojilerini günümüze taşıyarak tarafların güven içinde ticaret yapmalarını sağlamaktır. Daha fazla bilgi için bizi takip edebilir ya da iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin.


Hemen Başvur
KREDİ KARTLARI
Kart Ücreti Olmayan Kredi Kartları
En Çok Ödül Veren Kredi Kartları
En Çok Taksit Yapan Kredi Kartları
En Prestijli Kredi Kartları
Sana Onaylanabilecek Kredi Kartları

Önerilen Kaynaklar
Kredi Notu Nedir ve Nasıl Yükseltilir ?
09 Mayıs 2024
Finansal Geleceğinizi Güçlendirmek İçin Kredi Notunuzu Yükseltmenin Yollarını Keşfedin!
Devamını Oku
Türkiye'de Artan Borç Yükü: İcra Dosyaları ve Kredi Borçlarındaki Artış
08 Mayıs 2024
Türkiye'de finansal sorunlarla boğuşan insan sayısı hızla artıyor; icra dosyaları ve kredi borçları rekor seviyelere yükseliyor.
Devamını Oku
Nisan 2024 Enflasyonu ve Kredi Almaya Etkisi
03 Mayıs 2024
TÜİK'in açıkladığı verilere göre, Nisan ayında tüketici fiyatları endeksi (TÜFE) yüzde 3,6 artarak yıllık bazda yüzde 67,4'e yükseldi. Aynı dönemde enflasyon ise yüzde 2,9 artışla yüzde 84,3 oldu.
Devamını Oku